Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı yayınlandı! Finale son 3 bölüm

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan içinde biten son bölümün ardından merakla beklenen fragman, yayınlandığı andan itibaren en çok izlenen videolar arasına girmeyi başardı. Finale son 3 bölüm kala yayınlanan fragman, yeni bölümde yine izleyicileri nefessiz bırakacak olayların haberini veriyor. İşte, merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı...

Google Haberlere Abone ol
Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı yayınlandı! Finale son 3 bölüm
09.05.2019 11:09

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı, 15 Mayıs akşamı yayınlanacak yeni bölümün yine geleneğini bozmayacağının ve hayranlarını TRT1 ekranlarına kilitleyeceğinin haberini veriyor. 8 Mayıs akşamı yayınlanan bölümde uzun zamandır gerçek kimliğini saklamayı başaran Albastı'nın Beybolat olduğunu ortaya çıkaran Ertuğrul, sonunda bu haine hakettiği cezayı vermişti. Bölümün bitmesinin ardından yayınlanan Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanında ise, Ertuğrul, "Cümle mazlumlar bizden bir kurtuluş ışığı bekler, o çerağı yakmak bizim boynumuzun borcudur" diyerek girecekleri yeni cenklerin haberini veriyor. 5 sezondur sadece Türkiye'de değil dünya çapında da kendine büyük bir hayran kitlesi oluşturan Diriliş Ertuğrul sadece 3 bölüm sonra ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Ancak, 29 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanacak son bölümle final yapan Diriliş Ertuğrul,  Osmanlı Devleti'nin ilk kuruluş yıllarını anlatan Diriliş Osman ile seriye devam edecek. İşte, Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul 148. bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu?

Kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başarır. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, Alpları Nehire gönderip Albastı’nın cesedini bulmalarını ister. Ancak Nehir’e Kayı Alplarından önce gelen  Arıkbuka Kayı Alplarnı şehit eder ve Albastı’yı kurtarır. Onu mağarasına götürerek tedavi eder.
 
Diğer taraftan Ertuğrul Bey tarafından Alplık kılıcı tekrar verilen Bamsı Albastı’yı bulmak için aramalara katılır ve Arıkbuka tarafından şehit edilen Kayı Alplarını görür. Ve Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimali üzerine Gündoğdu Bey ile birlikte gizli yere doğru yola çıkarlar. Berk Han’ın adamıyla görüşmekte olan Ertuğrul Bey’e baskın yapan Arıkbuka Ertuğrul Bey’i yakalar. Mergen ve Dumrul’u şehit eder ve Turgut’u ağır yaralar.
 
Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey’i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka’nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı?

Diriliş Ertuğrul 147. bölüm izlemek için buraya tıklayın

Yorumlar