Doğadaki en iyi kanser öldürücü olduğu keşfedildi! Sadece kanserli hücreleri hedef alan mucize meyve

Kanser, birçok mücadeleye rağmen, hala dünyanın önde gelen ölüm sebeplerinden biri olmaya devam ediyor. Kemoterapi de dahil olmak üzere birçok tedavi çeşidi, hayatta kalma oranını iyileştirse de kesin çözümler aranıyor. Kanseri önlemek ve tedavi etmke için ise günümüzde gıdaların içerikleri daha fazla dikkate alınıyor.

Doğadaki en iyi kanser öldürücü olduğu keşfedildi! Sadece kanserli hücreleri hedef alan mucize meyve - Sayfa 1

Beslenmenin kanser üzerindeki etkileri uzun zamandır biliniyor. Fakat hangi besinin kanser üzerinde nasıl bir etkisi bulunduğu konusu, araştırma kapsamı genişletilerek incelenmeye devam ediliyor.

Doğadaki en iyi kanser öldürücü olduğu keşfedildi! Sadece kanserli hücreleri hedef alan mucize meyve - Sayfa 2
Geleneksel tedavilerin performansını artırabileceğini veya çeşitli kanser hücrelerini seçici olarak öldürebileceğini öne sürülen bir meyve ise özellikle gündemde. Fakat doktorlar, insanlar üzerinde araştırma eksikliği nedeniyle kanserin önlenmesinde kullanılmasına karşı tavsiyede bulunuyorlar.
Doğadaki en iyi kanser öldürücü olduğu keşfedildi! Sadece kanserli hücreleri hedef alan mucize meyve - Sayfa 3
WebMD'ye göre; bu meyve, C vitamini ve bağışıklık sağlığını güçlendirdiği bilinen antioksidanlar bakımından oldukça zengin.
Doğadaki en iyi kanser öldürücü olduğu keşfedildi! Sadece kanserli hücreleri hedef alan mucize meyve - Sayfa 4
Araştırmalar, patojenlere karşı savunma yeteneğini geliştirerek ve serbest radikallerin yok edilmesini teşvik ederek bağışıklık sistemini güçlendirdiğini gösteriyor.