Dolar euro fiyatları ne kadar yükseliyor mu? 14 Ekim Dolar ve euro fiyatları kaç tl? Döviz fiyatları

Dolar ve euro fiyatları ne kadar sorusu son günlerde yoğun olarak aranıyor. Yatırımcılar ve ekonomiyi takip edenler güncel dolar ve euro fiyatlarını araştırıyor. Gündemdeki ve ekonomideki gelişmelere göre dolar ve euro fiyatları değişiklik gösteriyor. Hafta başından itibaren dolar ve euro fiyatları artışa geçti. İşte güncel döviz fiyatları...

Ekonomi
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Dolar euro fiyatları ne kadar yükseliyor mu? 14 Ekim Dolar ve euro fiyatları kaç tl? Döviz fiyatları

14 Ekim Dolar ve euro fiyatları belli oldu. Sabah saatlerinde dolar ve euro fiyatları yeşil ibreyi gösteriyor. Dolar ve euro fiyatlarında artış yaşanıyor. Bu sebeple yatırımcılar ve alış işlemi yapmayı düşünenler için dolar ve euro fiyatları kritik öneme sahip. Güncel dolar ve euro fiyatları bu sebeple haberimizde yer aldı. 

DOLAR FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Dolar fiyatı önceki kapanışını 9,1675 TL'den yapmıştı. Dolar alış fiyatı haftanın son işlem günü yaklaşırken 9,1662 TL'den işlem görüyor. Dolar satış fiyatı ise 9,1688 TL'den işlem görmekte. Dolar fiyatı sabah saatlerinde 9,13 TL'den işlem görüyordu. Dolar fiyatı 13 Ekimde en yüksek 9,10 TL'yi gördü. Dolar fiyatının yükselişi devam ediyor.

dolar euro fiyatı

EURO FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Euro fiyatı ise önceki kapanışını 10,6550 TL'den yaptı. 14 Ekim günü Euro alış fiyatı 10,6507 TL'den işlem görmekte. Euro satış fiyatı ise 10,6595 TL'den işlem görüyor. Euro fiyatı sabah saatlerinde 10,60 TL'den işlem görüyordu. Euro fiyatı dün en yüksek 10,56 TL'yi görmüştü. Gündemdeki ve ekonomideki gelişmelere göre euro fiyatı da artış-düşüş yaşamaya devam ediyor. 

STERLİN FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Sterlin fiyatı önceki kapanışı 12,5708 TL'den yapmıştı. Sterlin alış fiyatı güncel fiyatı 12,5641 TL'den işlem görüyor. Sterlin satış fiyatı 12,5777 TL'den işlem görüyor. Sterlin fiyatı ise sabah saatlerinde 12,50 TL'den işlem görüyordu. Sterlin fiyatı dün en yüksek 12,42 TL'yi görmüştü.

İŞTE DÖVİZ FİYATLARI

döviz fiyatları

Yorumlar