Dolar ve euro bugün ne kadar oldu? İşte 4 Mayıs Salı güncel canlı döviz fiyatları

Döviz yatırımcısının veya döviz borcu olanların merakla takip ettiği döviz kurları, güne sakin başlarken ileriki saatlerde biraz yükseldi. Haftanın ikinci işlem gününde an itibariyle dolar ve eoru fiyatlarında biraz yükselme görülüyor. 4 Mayıs Salı güncel canlı döviz fiyatları incelendiğinde ibrenin yukarıya doğru seyrettiği görülüyor.

Google Haberlere Abone ol
Dolar ve euro bugün ne kadar oldu? İşte 4 Mayıs Salı güncel canlı döviz fiyatları
04.05.2021 09:47

Döviz yatırımlarına yön vermek veya döviz borcunu hesaplamak isten birçok kişi dolar ve euronun bugün ne kadar olduğunu merak ediyordu. 4 Mayıs Salı güncel canlı döviz fiyatları belli oldu. Piyasaların açılmasıyla beraber dolar ve euronun biraz yükseldiği görülüyor...

DOLAR VE EURO NE KADAR?

Güne sakin ve yatay hareketlerle başlayan Döviz kurları, ileri saatlerde artmaya başladı. Güne 8.25 TL ile başlayan dolar an itibariyle 8.29 TL'den işlem görüyor. Güne 9.94 TL'den başlayan Euro ise 9.97 TL'den işlem görüyor.

Piyasalarda yurt dışında önemli bir verinin olmadığı günde, yurt içinde Hazine ihaleleri ve reel efektif döviz kuru verisi takip edilecek.

dolar

Döviz kurları dün olduğu gibi sakin bir seyirle güne başladı. Dolar/TL 8,25-8,30 bandında hareket ederken euro/TL ise 9,94-9,98'lerde işlem görüyor.

STERLİN NE KADAR?

Güne 11.46 TL'den başlayan Sterlin ise 11,50 Türk Lirasından işlem görüyor.

Yorumlar