Dolar ve euro fiyatı bugün ne kadar, kaç TL 15 Eylül | Dolar ve euro fiyatları düşüyor mu?

Dolar ve euro fiyatları hafta ortasına gelindiğinde belli oldu. Yatırımcılar ve ekonomiyi yakından takip edenler için dolar ve euro fiyatları kritik öneme sahip. 15 Eylül dolar ve euro fiyatlarında ibre yeşili gösteriyor. Dolar dün 8,43 TL civarında işlem görüyordu. Euro ise 9,96 TL'den işlem görmekteydi. İşte güncel fiyatlar...

Ekonomi
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Dolar ve euro fiyatı bugün ne kadar, kaç TL 15 Eylül | Dolar ve euro fiyatları düşüyor mu?

Güncel dolar ve euro fiyatları belli oldu. Yatırımcılar ve alış-satış işlemi yapacaklar için dolar ve euro fiyatları kritik öneme sahip. Dolar ve euro fiyatı ne kadar, kaç TL? sorusunun cevabı haberimizde. Sterlin fiyatı da yükseliş yaşayan dövizler arasında. Dolar bugün 8,45 TL'den işlem görüyor. İşte güncel fiyatlar...

DOLAR FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Dolar fiyatı dün  8,4359 TL civarında işlem görüyordu. 15 Eylül Çarşamba gününe girildiğinde Dolar alış fiyatı 8,4506 TL'den işlem görüyor. Dolar satış fiyatı 8,4526 TL'den işlem görüyor. Dolar fiyatı Çarşamba günü yükselişle günü açtı. Dün haftanın ikinci işlem gününde dolar fiyatı 8.47 TL'ye kadar yükselmişti. Dolar fiyatı gündeme göre düşüş-artış yaşayabiliyor.

dolar ve euro

EURO FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Euro fiyatı dün 9,9692 TL civarından işlem görüyordu. Euro fiyatı 15 Eylül Çarşamba günü ise 9,9713 TL alış fiyatından işlem görüyor. Euro satış fiyatı ise 9,9833 TL'den işlem görüyor. Sabah saatlerinde euro fiyatı dünkü işlem fiyatı olan 9,96 TL'den günü açtı ardından ise yükselişe geçti. 

STERLİN FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Sterlin fiyatı dün 11,6604 TL civarından işlem görüyordu. Sterlin fiyatı haftanın üçüncü işlem gününde 11,6873 TL alış fiyatından işlem görüyor. Sterlin satış fiyatı 11,6992 TL'den işlem görmekte. Sabah saatlerinde dünkü kapanış fiyatı olan 11,66 TL'den işlem gören sterlin yükselişe geçti. Sterlin fiyatı da zaman zaman düşüş ve yükseliş yaşıyor. 

Yorumlar