Dolar ve euro fiyatı ne kadar? Dolar yükseliyor mu düşüyor mu, kaç TL? Güncel sterlin fiyatları

Dolar ve euro fiyatları yatırımcılar ve ekonomiyi takip edenler tarafından merak ediliyor. Haftanın ikinci işlem gününde dolar ve euro fiyatları belli oldu. Dolar euro fiyatları yükseliyor mu düşüyor mu? bir diğer merak edilen konu. Gündemdeki ve ekonomideki gelişmelere göre dolar ve euro fiyatları değişiklik gösterebiliyor. Dolar fiyatları önceki kapanış fiyatı olan 8,43 TL'den işlem görüyor.

Ekonomi
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Dolar ve euro fiyatı ne kadar? Dolar yükseliyor mu düşüyor mu, kaç TL? Güncel sterlin fiyatları

Dolar ve euro güncel fiyatları merak ediliyor. Elinde dolar ve euro olanlar için fiyatlar kritik öneme sahip. Alış işlemi yapacaklar ise dolar ve euro fiyatları düşüyor mu? diye araştırmak yapmakta. Dolar ve euro fiyatları bir önceki haftaya göre daha düşük fiyatlardan işlem görüyor. İşte güncel döviz fiyatları...

DOLAR FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Dolar fiyatı önceki kapanışını 8,4363 TL'den yapmıştı. Dolar fiyatı haftanın ikinci günü 8,4333 TL alış fiyatından işlem görüyor. Dolar satış fiyatı ise 8,4394 TL'den işlem görmekte. Dolar fiyatı dün 8.47 TL'ye kadar yükseldi ancak günü 8,42 TL civarında kapattı. Bugün ise önceki kapanış seviyesine yakın işlem görüyor. Dolar fiyatı gündemdeki gelişmelere göre artış-düşüş yaşayabiliyor. 

dolar ve euro fiyatları

EURO FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Euro fiyatı önceki kapanışını 9,9695 TL'den yapmıştı. 14 Eylül Salı gününe girildiğinde Euro fiyatı 9,9662 TL alış fiyatından işlem görmekte. Euro kuru satış fiyatı ise 9,9730 TL'den işlem görmekte. Euro fiyatı geçtiğimiz hafta 10 TL'nin üzerinde işlem görüyordu. Euro fiyatı 13 Eylül günü en yüksek 10.02 TL'yi gördü. 

STERLİN FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Sterlin fiyatı önceki kapanışını 11,6880 TL'den yapmıştı. Sterlin alış fiyatı 14 Eylül günü 11,6677 TL'den işlem görmekte. Sterlin satış fiyatı ise 11,6777 TL'den işlem görüyor. Sterlin fiyatı dün 11,73 TL'ye kadar yükseldi. Bugün ise sterlin fiyatı önceki kapanış seviyesinin altında işlem görüyor.

Yorumlar