Dolar ve euro fiyatı ne kadar kaç TL? Dolar yükseliyor mu düşüyor mu? İşte Güncel döviz fiyatları

Dolar ve euro fiyatları yatırımcısı ve ekonomiyi takip edenler tarafından merak ediliyor. Kritik haftanın ilk gününde dolar ve euro fiyatları da belli oldu. Yatırım yapacaklar ve satış yapmak isteyenler dolar ve euro fiyatlarına göre işlem yapmakta. Bu sebeple güncel dolar ve euro fiyatları kritik öneme sahip.

Google Haberlere Abone ol
Dolar ve euro fiyatı ne kadar kaç TL? Dolar yükseliyor mu düşüyor mu? İşte Güncel döviz fiyatları
12.07.2021 09:10

Güncel Dolar ve euro fiyatları belli oldu. Gündemdeki ve ekonomideki gelişmelere göre dolar ve euro fiyatları artıp-azalabiliyor. Fakat 12 Temmuz günü yurt dışında önemli bir veri akışı bulunmazken içeride işsizlik, konut satışları ve kabine toplantısı takip edilecek. Çarşamba günü ise kritik gün; Merkez Bankası'nın Para Politikası Kurulu toplantısı gerçekleşecek ve faiz kararı açıklanacak. Güncel Dolar ve Euro fiyatı haberimizde...

DOLAR NE KADAR?

Dolar fiyatı önceki kapanışını 8,6622 TL'den yapmıştı. Haftanın ilk işlem gününde dolar güncel alış fiyatı 8,6584 TL iken dolar güncel satış fiyatı 8,6661 TL oldu. Dolar fiyatı sabah saatlerinden itibaren 8,66 TL civarında seyrediyor.

dolar euro fiyatları

EURO NE KADAR?

Dolar fiyatı ise önceki kapanışını 10,2815 TL'den yapmıştı. Peki Güncel euro fiyatı haftanın ilk işlem gününde ne kadar? Euro alış fiyatı bugün 10,2795 TL'den işlem görüyor. Euro satış fiyatı ise 10,3009 TL'den işlem görmekte. Euro fiyatı da sabah saatlerinden itibaren aynı seyrini koruyor. 

STERLİN NE KADAR?

Sterlin fiyatı ise önceki kapanışını 12,0329 TL'den yapmıştı. 12 Temmuz Pazartesi günü güncel Sterlin alış fiyatı 12,0222 TL iken, Sterlin güncel satış fiyatı 12,0438 TL'den işlem görüyor. 

Etiketler dolar euro fiyat
Yorumlar