Dolar ve euro fiyatları ne kadar, kaç TL? Dolar ve euro fiyatları düşüyor mu? Sterlin fiyatı kaç TL

Dolar ve euro fiyatları haftanın ilk işlem gününde merak ediliyor. Yatırımcılar ve elinde olanlar Dolar ve euro fiyatlarını araştırıyorlar. Dolar ve euro fiyatları bilindiği gibi gündemdeki gelişmelere göre artış-düşüş yaşayabiliyor. Dolar güne 8,31 TL'den başladı. Haftanın ilk işlem gününde dolar ve euro fiyatları haberimizde...

Google Haberlere Abone ol
Dolar ve euro fiyatları ne kadar, kaç TL? Dolar ve euro fiyatları düşüyor mu? Sterlin fiyatı kaç TL
06.09.2021 09:20

Dolar ne kadar oldu? Euro/TL kaç TL? Dolar fiyatı güne yükselişle başlamasının ardından kapanış fiyatına yakın seyrediyor. Dolar fiyatı Ağustos ayının ikinci haftasından bu yana düşüş trendindeydi. Yatırımcılar ve alış-satış işlemi yapacaklar için Dolar ve euro fiyatları haberimizde. Sterlin fiyatı da bir başka merak edilen konulardan...

DOLAR NE KADAR, KAÇ TL?

Dolar önceki hafta kapanışını 8,3120 TL'den yapmıştı. Yeni haftanın ilk işlem gününde güncel dolar alış fiyatı 8,3094 TL'den işlem görüyor. Dolar satış fiyatı ise 8,3147 TL'den işlem görmekte. Sabah saatlerinde dolar fiyatı 8,32 TL'den işlem görüyordu. Geçen haftanın ilk işlem gününde ise dolar fiyatı 8,37'den işlem görüyordu.

dolar euro

EURO FİYATI NE KADAR, KAÇ TL?

Euro fiyatı haftanın son işlem gününü 9,8559 TL'den kapatmıştı. Euro fiyatı yeni haftanın ilk gününde 9,8385 TL alış fiyatından işlem görüyor. Euro satış fiyatı ise 9,8471 TL'den işlem görüyor. Geçtiğimiz hafta Euro fiyatı 9,82 TL'ye kadar düşmüştü. Euro alış ve satış fiyatı gündemdeki gelişmelere göre değişiklik gösterebiliyor.

STERLİN NE KADAR, KAÇ TL?

Sterlin fiyatı önceki hafta son gün kapanışı 11,5367 TL'den yapmıştı. Yeni haftanın ilk işlem gününde sterlin alış fiyatı 11,4852 TL'den işlem görüyor. Sterlin satış fiyatı ise bugün 11,4952 TL'den işlem görüyor. Sterlin fiyatı 1 Eylül günü 11,41 TL'ye kadar düşmüştü. 

Etiketler dolar euro fiyat kaç tl
Yorumlar