Pazar günü sıcaklık biraz artsa bile ülke genelinde ayaz ve don etkisini sürdürüyor. Yeni hafta daha ılık geçecek.

Beş büyük kentte de hava güneşli ama hala soğuk. İstanbul ve Bursa 7, Ankara 3, İzmir 9, Antalya 15 derece. Ankara gece -4 dereceye inecek. Pazartesi batıda sıcaklık 5 derece artıyor.

Marmara'da pazar günü güneş var ama ayaz etkili, sıcaklık 7-9 derece civarında. Bu gece de don oluşacak. Salı gelecek yağmurlu ise hava ısınacak.

İç Anadolu'da yine kuvvetli don var. Gece Sivas -7, Eskişehir -5, Kayseri -6 derece. Öğle saatlerinde de sıcaklık 3-4 dereceleri geçmiyor. Pazartesi sıcaklıkta artış var.

-2
Ege'de pazar rüzgarın hızı azalıyor, hava güneşli, iç kesimlerde sis oluşacak. Muğla 9, Manisa 8, Bodrum 14, Afyon sisli 5 derece. Pazartesi sıcaklık 3-4 derece daha yüksek.

1-846

Akdeniz kıyıları  biraz bulutlu, sonraki günlerde yağmur var. Adana 16, Kahramanmaraş 10, Hatay 13 derece. Güneydoğu parçalı bulutlu, salı yeniden yağış geliyor. Gaziantep 9, Diyarbakır 7 derece.

2-695

Karadeniz'de pazar günü kar ara veriyor. Bolu 3, Samsun ve Zonguldak 7, Trabzon 4 derece.

3-516
Doğu Anadolu'da kar yağışı sadece Van- Hakkari'de sürüyor, diğer yerlerde don ve sis etkili, Erzurum gece -12 dereceye inecek. Öğle ise Malatya 3 derece.

Editör: Bilge Güler