Doya Doya Moda All Star şampiyonu kim oldu? Doya Doya Moda 2021 birincisi kim, kaç puan aldı?

Doya Doya Moda All Star'da bugün final heyecanı yaşandı. Birben, Özde, Ferdanur ve Rabia'dan biri bugün Doya Doya Moda All Star'ın şampiyonu oldu. "Doya Doya Moda Finalistiyim" konsepti için kombinlerini hazırlayan yarışmacılar bugün son kez podyuma çıktılar. Hem eğlenceli hem de hüzün dolu anların yaşandığı Doya Doya Moda All Star finalinde kimin birinci olduğu merak ediliyor. Peki, Doya Doya Moda All Star şampiyon kim oldu? Doya Doya Moda All Star birincisi kim, kaç

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Doya Doya Moda All Star şampiyonu kim oldu? Doya Doya Moda 2021 birincisi kim, kaç puan aldı?

Tv8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda All Star'da bugün büyük final yapıldı. Eğlenceli bir sezonu geride bırakan programda 4 yarışmacıdan biri bugün şampiyon oldu. Yarışmacılar bugün "Doya Doya Moda Finalistiyim" konsepti için hazırlandılar. Peki, Doya Doya Moda All Star 2021 şampiyon kim oldu? Doya Doya Moda All Star birincisi kim, kaç puan aldı?

DOYA DOYA MODA ALL STAR ŞAMPİYON KİM OLDU?

Doya Doya Moda All Star finalinde 2 haftalık toplam puanlar baz alındı. Doya Doya Moda All Star şampiyonu 218 puan aldı. İkinci olan yarışmacı ise toplam 217 puanda kaldı.

Doya Doya Moda All Star Şampiyonu Özde oldu.

doya doya moda all star

DOYA DOYA MODA ÖZDE KİMDİR?

Yarışmaya Mersin'den katılan Özde, 28 yaşında. 9 Mart 2020 Doya Doya Moda'ya dahil olan ve kendine ait takı aksesuar mağazası olan yeni yarışmacı Özde Karacan, giyimiyle jürinin dikkatini çekmişti.

Yarışmanın 2. ismi Rabia oldu. 3. ismi ise 211 puanla Birben oldu. Rabia ve Birben'e üçüncülük ödülü olarak telefon verildi. Para ödülünü ise Özde aldı.

4. olan isim 198 puanla Ferdanur oldu.

DOYA DOYA MODA ALL STAR FİNAL PUAN DURUMU NASIL?

Özde 218 puan

Ferdanur 198 puan

Rabia 217 puan

Birben 211 puan

DOYA DOYA MODA JÜRİLERİ

Umut Eker

Seray Sever

Uğurkan Erez

Gülşah Saraçoğlu

 

Yorumlar