Dualı cuma mesajları en güzel cuma sözleri resimli | Dualı ve resimli cuma mesajları hadisli en yeni

En güzel hayırlı cumalar mesajlarını ve sözlerini müslümanlar yoğun olarak araştırıyor. Sevdiklerinin ve akrabalarının cuma gününü en yeni ve dualı cuma mesajı ile kutlamak isteyen vatandaşlar oluyor. Bu sebeple resimli ve dualı en güzel cuma mesajlarını ve sözlerini sizler için haberimizde derledik. Siz de bu cuma mesajlarını Whatsapp Facebook ve SMS ile tanıdıklarınıza gönderebilirsiniz.

Google Haberlere Abone ol
Dualı cuma mesajları en güzel cuma sözleri resimli | Dualı ve resimli cuma mesajları hadisli en yeni
25.11.2021 23:24

Resimli ve ayetli Hayırlı Cumalar mesajlarını sizler için derledik. Her cuma olduğu gibi müslümanlar birbirinin cuma gününü kutluyor. Büyük deger verilen cuma günü müslümanlar sevdiklerine bu anlamlı 'cuma mesajları, resimli cuma mesajları'nı gönderiyor. WhatsApp, Instagram ve Facebook için cuma mesajları ve en güzel cuma sözleri haberimizde...

EN GÜZEL DUALI CUMA MESAJLARI VE SÖZLERİ 25 KASIM 

Rabbim, sevginle dopdolu yüreklerle sana kavuşmayı ve sevdiklerimizle sonsuzlukta buluşmayı nasip eyle, amin. Hayırlı Cumalar.

"Allah’ım! Senden Seni sevmeyi, Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine ulaştıran ameli yapmayı isterim…" (Tirmizî, "De’avât", 73)

cuma mesajları

Allah'ım! Seni zikretmek, nimetlerine şükretmek ve sana en güzel biçimde ibadet etmek konusunda bana yardım eyle. (İbn Huzeyme, Dua, 751)

Allah'ım! Cehenneme götüren fitneden, cehennemin azabından, zenginliğin ve fakirliğin şerrinden sana sığınırım. (Ebu Dâvûd, Vitr, 32.) Cumanız mübarek olsun.

cuma mesajları

Allah'ım; Yolda olana "Selâmet" Hasta olana "Afiyet" Darda olana "Metanet" Nasip Eyle.. Hayırlı cumalar..

Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez(Secde S. 17.Ayet) Rabbimin müjdeleri nasip olsun hepimize. Hayırlı cumalar.

Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

cuma mesajları

Allah’ım! Ruhumu daraItma, kaIbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yoIundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma. Amin. HayırIı cumaIar..

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim. Allah Cumanızı Kabul Etsin.

Allah karşınıza yolunuzu aydınlatacak kullar çıkmasını nasip etsin! Hayırlı cumalar!

cuma mesajları

Sevaplar içinde Cuma günü ve gecesinde yapılandan daha kıymetlisi, günahlar içinde de, Cuma günü ve gecesinde işlenilenden daha kötüsü yoktur. Cuma günü, kuşlar, vahşi hayvanlar birbirine, "Selam size, bugün Cumadır" derler.

Ey Rabbim! Şu sonsuz merhamet ve rahmet deryasından bir damla da olsa, nasiplenmeyi hak eden kullarından eyle bizi. Amin. Hayırlı nurlu cumalar dilerim.

cuma mesajları

"Ey iman edenler! Cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ın zikrine koşun ve alışverişi bırakın. Eğer bilirseniz bu, sizin için daha hayırlıdır." (Cuma Suresi 9. Ayet)

Cumanız mübarek olsun. Gününüz maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlünüz hoş olsun. Sizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa sizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin.Melekler daima duacınız olsun. Yüreğiniz ferah, ilhamınız bol olsun. Sevgili peygamberimiz, şefaatçimiz olsun. Cumamız mübarek olsun.

cuma mesajları

Allah’ım dilimizden ve gönlümüzden adını eksik etme Bizlere senin sevdiklerinin arasında olmayı ve cemalini görebilmeyi nasip et. Hayırlı Cumalar…

cuma mesajları

cuma mesajları

Yorumlar