Düzce depreminden etkilenenler için 1 milyon TL kaynak aktarıldı

Düzce depreminden etkilenenler için 1 milyon TL kaynak aktarıldı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Düzce’de yaşanan depremde zarara uğrayan hanelerdeki tespit çalışmaları tamamlanana kadar ilk etapta temel ihtiyaçların karşılanabilmesi için, Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na toplam 1 Milyon TL kaynak aktardık" dedi.

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Düzce depreminden etkilenenler için 1 milyon TL kaynak aktarıldı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Düzce’de yaşanan depremde zarara uğrayan hanelerdeki tespit çalışmaları tamamlanana kadar ilk etapta temel ihtiyaçların karşılanabilmesi için, Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na toplam 1 Milyon TL kaynak aktardık" dedi.

Bakan Derya Yanık, sosyal medya hesabından Düzce depreminde zarar gören haneler için ilk etapta 1 milyon TL kaynak aktarıldığını duyurdu.

Açıklamasında, şu ifadelere yer verildi:

"Yaralarımızı birlikte sarıyoruz. Düzce’de yaşanan depremde zarara uğrayan hanelerdeki tespit çalışmaları tamamlanana kadar ilk etapta temel ihtiyaçların karşılanabilmesi için, Düzce Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na toplam 1 Milyon TL kaynak aktardık."

Yorumlar