EDHO 189. yeni bölüm full İZLE | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı çıktı mı?ATV İZLE

EDHO 189. yeni bölüm izle ekranı haberimizde. ATV'nin sevilen dizisinde bu hafta Ceylan Çakırbeyli ve Hızır Çakırbeyli'nin ölümünü hazırlayan Tuncay yakalanıyor. Dizi severler için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 189. bölümü izle sizlerle. 188. son bölümünün finalinde çıkacak yeni bölüm izleyenleri merakta bırakmıştı.

Google Haberlere Abone ol
06.04.2021 14:57

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 189. yeni bölüm fragmanı daha önceden yayınlandı. EDHO yeni bölüm izle ekranı haberimizde. Başrolünde Oktay Kaynarca'nın ve birçok ünlü ismin rol aldığı reyting rekortmeni dizi merakla beklenen 189. bölümünde Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin ölüm emrini veren Tuncay'ı yakalar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 189. bölüm izle detayı merakla aranıyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı çıktı mı?

Bugün yayınlanacak EDHO 189. bölümünün ardından 190. yeni bölüm fragmanının çıkması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

EDHO CANLI İZLE ATV

EDHO 189. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Seni Doğan'ın elinden ben bile kurtaramam!"

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli'nin sonunu hazırlayan Tuncay'ı yakalar. Tuncay'ın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşine yapılanı ödetmek gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu kararda en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay'ı sorgulaması için İlyas'a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Bahar'ın yardımıyla Yavuz'u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncay'ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz'ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru'nun gizli aşk yaşadığını Behzat'a söyler.

Tuncay'ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan'ın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay'ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, başka bir hamle yapar.

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. Üst üste yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kez giren kara kedi ise Alpaslan'ı ayağa kaldırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınar'ın eşi İlyas'a karşı olan ilgisini hisseder.

Kimsesiz Doğan'a hamlesini yapan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kez sıra Kimsesiz Doğan'a gelir. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Kimsesiz Doğan, Hamdi Kormaz'a dersini verir.

Yorumlar