ELİ BOL HADSİZLİK VE RÜZGÂRA TÜKÜREN ASLIHAN!

Gazze’de mazlumların ABD destekli İsrail eliyle vahşete maruz kalmasına üzüldüğümüz günlerde, yine ABD’nin silahlarını verdiği terör örgütü PKK’nın saldırısıyla 12 vatan evladının Irak’ın kuzeyinde şehit edilmesine büyük üzüntü duyduk. Müslümanların uğradığı zulümler karşısında, vatan evlatlarımızın şehit edilmesi karşısında çok öfkeli ve nefret doluyuz. O yüzden hainlere karşı “Ya susturacağız ya kan kusturacağız” diye haykırırken, “Ölünüzüdiriniziher gün birinizibir gün hepinizi müstahak olduğunuz sonuçlarla billahi yüzleştireceğiz.” diyerek yeminimizi güncel tutuyoruz.

Şu acılı günlerimizde bir de “Arsızın malum yerine kazık çakmışlar, tıkırtı nerden geliyor demiş” misali bir durumda olanların pespaye yorumlarıyla uğraşıyoruz. CHP ve İP’liler genelde bu tarife uyan yorumlarıyla oldukça dikkat çekmektedir. Yorum yapıyorlar ama içinde akıl yok, mantık yok… Ya ne var? Bol bol yüzsüzlük, pişkinlik, arsızlık var… Ne yaptıklarını bilmiyorlar, nerde ve kiminle durduklarını bilmiyorlar, geçmişlerini bilmiyorlar ama başkalarını suçlayarak kokuşmuş siyasi sicillerini temizlemeye çalışıyorlar.

Bakın, 2019 yerel seçimlerine PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile yaptıkları ittifakla, 2023 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de PKK’nın siyasi uzantısı Yeşil Sol ile yaptıkları ittifakla girmiş Meral Akşener’in Aslıhan Elibol isimli genel merkez çapsızı ne yazmış?

“MHP teşkilatlarının yukarıdan(?) talimat aldıkları için dışarı çıkmayacakları; şehitlerimiz için yürüyüş, terörü protesto vs. yapmayacakları şeklinde duyum aldım. Doğruluğu nedir? Ona göre yüzünüze tükürelim.”

Kimsin sen çapsız?

Eli bol bir şekilde bu pespayeliği kimin adına dağıtıyorsun?

Kucağından yeni kalktığınız HDP ile daha ilişkileriniz soğumadan kime tükürüyorsun sen?

Daha 8 ay önce siz “Bir oy Kemal’e, bir oy Meral’e” diyerek, PKK’lılarda “Bir oy Kemal’e, bir oy Yeşil Sol’a” diye oy topluyordu. Adayınız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Van mitinginde “Dişe diş, kana kan. Seninleyiz Öcalan” sloganları atılıyordu.

Seçimleri kazansaydınız PKK’lı alçaklarla Türkiye’yi yönetecektiniz.

Şehitler ve teröre karşı çıkmak şimdi mi aklınıza geldi?

“HDP yasal ve meşru partidir. HDP’yi şeytanlaştırmayın” diyordunuz?

“HDP Kürtlerin siyasal temsilcisidir” diyen Meral Akşener’i tanıyor musun pespayelikte eli bol Aslıhan?

“Bir helikoptere atlayıp Kandil’e gitsem, Duran Kalkan’a ve Cemil Bayık’a sorsam, ulan siz ne istiyorsunuz anlatın bakalım’. Diyen Meral Akşener’in çözüm süreci arayışlarında helikopterde yardımcı pilot mu olacaktın Aslıhan?

Genel Başkanın Meral Akşener PKK’lı Selahattin Demirtaş ile kahvaltı günü düşlerken, bu düş gerçekleşirse çayı sen mi DEM’leyecektin Aslıhan?

Türk Ordusu tarafından 4600 YPG’li teröristin öldürüldüğü Zeytin Dalı Operasyonuna Türkiye’de ilk karşı çıkan da bu arsızların partisiydi.

Ne diyorlardı: "İyi Parti tek adam rejimini kalıcı kılmaktan başka hiçbir amaca hizmet etmeyecek ve beka sorunu yaratabilecek Afrin savaş senaryolarına tamamen karşıdır" 

Bu sözler partinin resmi sözcüsüne aitti.

Aslıhan Elibol yüzüne tükürülecek arıyorsan Meral Akşener ve yanındaki kadrosundan başlayabilirsin.

Tıkırtı nerden geliyor Aslıhan?

“Rüzgâra tüküren kendi yüzüne tükürür.” diye  hiç uyarmadılar mı seni Aslıhan?

Hadsiz, çapsız Aslıhan Elibol’un bu yorumu yaptığı gün, MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan’ın ve Ankara Ülkü Ocakları Başkanı Ömer Şanlı’nın önderliğinde toplanan binler, Ankara sokaklarını “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez”, “Kahrolsun PKK” diye inletiyordu. Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde de MHP ve Ülkü Ocakları şehitlerimizin acısını paylaşıyordu.

Şu hale, şu rezilliğe bakar mısınız?

2019’da PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile CHP’nin Belediye Başkanları için oylarını aynı sandıkta toplayanlar, Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Kemal Kılıçdaroğlu için PKK’nın siyasi uzantısıyla oylarını aynı sandıkta birleştirenler şehit edebiyatı yapıyor, terör nutukları atıyorlar…

Meral Akşener ve kadrosu, İP’in HD(P)KK’lı ilişki sicilini temizlemek için seçimlerden hemen sonra çalışmalara başladı. Aslıhan Elibol denen kişi de her kimse çapsızlıklarıyla bu çalışmalara katkı vermeye çalışıyor. Fakat sadece kendini ve partisini rezil ediyor.

İP’liler, ihanet günahlarınızdan arınmak istiyorsanız MHP’ye pespaye yorumlarla bulaşarak değil de MHP’nin terör örgütleri karşısında omurgalı duruşundan ders alarak sağlayabilirsiniz.

PKK’nın büyük partisi haline gelmiş CHP ve küçük partisi HDP ile düşüp kalkanlar MHP’ye akıl veriyor. Hey Allah’ım şu zavallıların haline bakın…