Emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler! Bakan talimat verdi: Tavan yaptı | 41 bin 500 TL resmen...

Banka promosyonları ile ilgili son dakika gelişmesi! Özel bankalardan açıklamalar art arda geldi, emekliler için yeni ücretler duyuruldu. Emekli promosyonunda tavan ödeme miktarı şu an için 10 bin TL seviyesine kadar çıktı. Promosyonlardan emekliler dışında aktif çalışma hayatında olanlar da yararlanıyor. Kamu çalışanlarının alacağı promosyon miktarı ise kuruma göre değişiyor.

Emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler! Bakan talimat verdi: Tavan yaptı | 41 bin 500 TL resmen... - Sayfa 1

Şu ana kadar en yüksek miktarı açıklayan Anadolu Üniversitesi 41 bin 500 TL'lik promosyonu resmen duyurdu. Son açıklamaya göre ise promosyonların güncellenmesini gündemde olduğu ve bakanlıktan talimat verdiği ortaya çıktı. Peki yeni promosyon oranları ne kadar olacak? İşte emekli ve çalışanları çok yakından ilgilendiren promosyonlarla ilgili son dakika gelişmeleri...

Emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler! Bakan talimat verdi: Tavan yaptı | 41 bin 500 TL resmen... - Sayfa 2

Emekli promosyonlarındaki yarış kamu kurumlarına da sıçradı. Kurumlar art arda yeni promosyon miktarlarını açıklıyor. Seyhan Belediyesi çalışanlarının banka promosyon sözleşmelerini güncelledi. Promosyon tutarı kişi başı net 28 bin 100 TL oldu.


Emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler! Bakan talimat verdi: Tavan yaptı | 41 bin 500 TL resmen... - Sayfa 3

Seyhan Belediyesi, belediye bünyesinde görev yapan memur, sözleşmeli personel ve kadrolu işçilerin banka promosyon sözleşmelerini güncelledi. Bu çerçevede promosyon tutarı kişi başı net 28 bin 100 TL oldu.


Emekli promosyonu ile ilgili gelişmeler! Bakan talimat verdi: Tavan yaptı | 41 bin 500 TL resmen... - Sayfa 4

Anadolu Üniversitesi'nde çalışan personeller için yapılan promosyon görüşmeleri sona erdi. Banka ile devam eden ‘Maaş Promosyon İhalesi'nin ardından 41 bin 500 TL ile Türkiye rekoru kırıldı.