Emniyetin 'Bruce Willis'i hayatını kaybetti

İzmir'de çalıştığı dönemde kazıttığı saçlarıyla Amerikalı ünlü film yıldızı Bruce Willis'e benzetilen ve bu lakapla anılan emekli 1'inci sınıf emniyet müdürü Fatih Öztürk, kalp krizi sonucunda yaşamını yitirdi.

Emniyetin 'Bruce Willis'i hayatını kaybetti
11.08.2019 01:00

İzmir'de, bir otelin spor salonunda antrenman yaparken fenalaşan emekli 1'inci sınıf emniyet müdürü Fatih Öztürk, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay, öğleden sonra Konak ilçesine bağlı İsmet Kaptan Mahallesi'ndeki 5 yıldız bir otelde meydana geldi. İddiaya göre otelin spor salonunda antrenman yapan emekli 1'inci sınıf emniyet müdürü Fatih Öztürk, bir anda fenalaştı.

KALP KRİZİ GEÇİRDİĞİ BELİRLENDİ
Öztürk'ü görenler durumu sağlık ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, Öztürk'ü İzmir Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Burada tedaviye alınan Öztürk, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Yapılan ilk incelemeye göre Öztürk'ün kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

Öte yandan Öztürk'ün, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde çok sayıda başarılı operasyonlara imza attığı öğrenildi.

BRUCE WİLLİS'E BENZETİLİYORDU
İzmir'de çalıştığı dönemde kazıttığı saçlarıyla Amerikalı ünlü film yıldızı Bruce Willis'e benzeyen ve bu lakap takılan Öztürk, çok sayıda başarılı operasyona imza atmıştı.

Kaynak: DHA

Yorumlar