'Erdoğan ve Bahçeli kaybetmeli' diyen PKK elebaşı Cemil Bayık CHP ve İP'e oy istedi

TSK'nın operasyonlarıyla köşeye sıkıştığını itiraf eden terör örgütü elebaşı Cemil Bayık, Erdoğan ve Bahçeli'nin seçimi kaybetmesi gerektiğini söyleyerek CHP ve İP'e oy istedi.

Gündem
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
'Erdoğan ve Bahçeli kaybetmeli' diyen PKK elebaşı Cemil Bayık CHP ve İP'e oy istedi

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) sınır içi ve sınır dışında sürdürdüğü operasyonlarla büyük hezimet yaşayan terör örgütü PKK, çareyi seçmene çağrı yapmakta buldu. Geçtiğimiz dönemlerde HDP'ye oy isteyen elebaşı Cemil Bayık, bu kez de CHP ve İP'e oy istedi.

Güvenlik güçleri, terör örgütü PKK'ya karşı yurt içi ve yurt dışında operasyonlarını aralıksız sürdürüyor. Mehmetçiğin terör yuvalarını tek tek tespit ederek gerçekleştirdiği operasyonlar, örgütte paniğe yol açtı. Terör örgütünün yayın organlarına açıklamada bulunan PKK'nın Suriye kolu PYD'nin üst düzey isimlerinden Salih Müslim, "Her gün kayıplar veriyoruz." diyerek örgütün köşeye sıkıştığını itiraf etmişti.

Cemil Bayık: Erdoğan ve Bahçeli seçimi kaybetmeli
Salih Müslim'in ardından elebaşı Cemil Bayık'tan da itiraf niteliğinde açıklamalar geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sınır ötesi harekat talimatı üzerine hezimet yaşadıklarını gizleyemeyen Cemil Bayık, Erdoğan ve Bahçeli'nin seçimi kaybetmesi gerektiğini söyledi.

CHP ve İP'e oy istedi
Geçtiğimiz dönemlerde HDP'ye oy isteyen PKK elebaşı Cemil Bayık, bu kez Atatürk'ün arkasına sığınan CHP ve milliyetçi geçinen İP'e oy istedi.

CHP ve İP'in kazanmasının ardından alçak planlarını tek tek açıklayan Bayık, teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın fiziki özgürlüğü için hareket edeceklerini dile getirdi.

Yorumlar