Esenyurt'ta çatıdan kopan parçalar araçların üzerine düştü

Esenyurt'ta özel tıp merkezinin çatısından kopan parçalar, 6 aracın üzerine düştü. Yoldan geçen iki kişi ise hafif şekilde yaralandı. Şiddetli yağış nedeniyle İstanbul Esenyurt'ta toprak kayması da meydana geldi. Öte yandan bir kadın oluşan sel sularına kapıldı. Selde sürüklenen kadın çevredekiler tarafından kurtarıldı. Öte yandan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya da Esenyurt'ta giderek bölgede incelemelerde bulundu. Valilikten yapılan açıklamada 3 çocuğun kurtarıldığı bildirildi.

Google Haberlere Abone ol
Esenyurt'ta çatıdan kopan parçalar araçların üzerine düştü
23.06.2020 17:19

Esenyurt Aşık Veysel Caddesi'nde özel bir tıp merkezinin çatısından demir levhalar, yağış ve şiddetli rüzgar nedeniyle aşağıdaki araçların üzerine uçtu. Olayda park halinde bulunan 6 araç zarar gördü. Yoldan geçen iki kişi ise olayı hafif sıyrıklarla atlattı. Olay yerine çok sayıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. Öte yandan Yoğun sağnağın görüldüğü bölgede kısa süreli dolu yağışı da oldu.,

TOPRAK KAYMASI

Konteynerların bulunduğu parkın istinat duvarı park halindeki araçların üzerine devrildi. Araçlarda büyük çapta hasar meydana geldi.

Son dakika: Esenyurtta çatıdan kopan parçalar araçların üzerine düştüSon dakika: Esenyurtta çatıdan kopan parçalar araçların üzerine düştü

 BİR KADIN SELE KAPILDI

Esenyurt'ta sel baskını sırasında bir kadın suyu kapıldı. Sürüklenen kadın çevredekiler tarafından kurtarıldı.

Son dakika: Esenyurtta çatıdan kopan parçalar araçların üzerine düştü

GÖLE DÖNEN YOLDA MİNİBÜS ÜSTÜNDE MAHSUR KALDILAR

Esenyurt Pınar Mahallesi'nde yollar göle döndü. Buradaki sokakta minibüs mahsur kaldı. İçeriye dolan sudan kaçmak isteyen yolcular minibüsün üstüne çıktı.

Son dakika: Esenyurtta çatıdan kopan parçalar araçların üzerine düştü

Yorumlar