Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141 yeni bölüm fragmanı izle |  Hepsini öldüreceğiz sırasıyla!

Yeni sezona bomba gibi giren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 141. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta Hızır, Hızır Ali’ye bir görev veriyor ve Meftunları sırasıyla öldüreceklerini söylüyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın beklenen 141. yeni bölüm fragmanı ve diğer ayrıntılar…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141 yeni bölüm fragmanı izle |  Hepsini öldüreceğiz sırasıyla!
30.09.2019 10:47

Bu sezona kadrosuna kattığı 3 başarılı isimle hızlı bir giriş yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 141. yeni bölüm fragmanında verilen ipuçlarına göre, Salı akşamı yine ekranlarda fırtınalar estirecek. Geçen hafta savaşı başlattığını ancak cephelerin henüz belli olmadığını söyleyen Hızır, bu hafta Meftunların hepsini öldürmek için plan yapıyor. İşte, , Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın beklenen 141. yeni bölüm fragmanı ve EDHO yeni bölümün detayları…

1 Ekim Salı akşamı tüm gözleri üzerine çevirecek 141. Bölümle ekranlara gelmeye hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Hayranların sık sık araştırmasını yaptığı fragman sonunda seyircisiyle buluştu. EDHO’nun sosyal medya hesapları da yeni bölüm gelişmeleriyle ilgili ipuçları barındırıyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 141. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141.bölüm fragmanı #edho

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (@eskiyatv)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

 

 "Hepsini öldüreceğiz sırasıyla!"

Meftun Ailesi'nin başına geçen Feyyaz'ın, yakın zamanda başına bela olabileceğini anlayan Hızır, vakit kaybetmeden harekete geçer. Hızır Ali'ye gizli bir ekip kurmasını söyleyerek verdiği önemli görevle, düşmanından bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Meftunlardan gelecek tehlikelere karşı kuşandığı silahların, Sevda'ya zarar verip vermeyeceği de herkes tarafından merak konusu olacaktır. Feyyaz'ın en büyük dayanağı olan Melike, Çakırbeylilerle akraba olmamak adına elinden geleni ardına koymaz ve bu konuda gözünü ne kadar karartabileceğini kanıtlar. Yeğeni Sevda'ya, Çakırbeylilerin gelini olmanın bedelini göstermek için, ucu Façalılara da dokunacak bir plan hazırlar.

Bunca bela arasında, üretilen yeni silahın ticaretini yapmaya çalışan Hızır'ın karşısına büyük bir engel çıkar. Ağabeyinin ölüm emrini vererek edindiği düşmanı Behram, arkasındaki güçler sayesinde silahın satışına mani olacaktır. Etrafını kendi adamlarıyla donatmayı hedeflediği masanın, reisi olmaya göz diken Feyyaz ise bu düşmanlıktan nemalanma fırsatını kaçırmaz. Behram gibi bir düşmanın masadaki yerini kimse kabul etmeyecek olsa da, Hızır, şeytanla karşı karşıya gelebilmek için, onunla aynı yolda yürümesi gerektiğinin farkındadır.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli, silah ticaretindeki gücüne güç katmak için tasarladığı, çok karlı fakat bir o kadar da tehlikeli buluşuyla tüm dikkatleri üzerine çeker.Bu değeri çok büyük olan icadın ilk denemesi, kopacak olan fırtınanın fitilini ateşler.Yeni silahın hedefindeki ilk kişinin ölümüyle başlayan savaşta, cepheler kolay oluşmayacaktır.

Diğer tarafta Çakırbeyliler ve dostlarının, İstanbul'un dört bir yanından yükselttiği sesler de başlatılan yeni savaşın ilanı olacaktır.Hızır Çakırbeyli, sadece işinde değil, aşk hayatındaki buluşuyla da olay yaratır.Uzun bir aradan sonra kalbini açtığı Sevda'nın, babası ve amcasının da masada oturuyor olması, işleri karıştıracaktır. Kız tarafı, ikilinin arasındaki ilişkiyi resmiyete dökmek için hızlı davranmak gerektiğini düşünürken, Çakırbeyli hanesi bu duruma sıcak bakmamaktadır.

Hısım mı yoksa hasım mı olacağı henüz belli olmayan masanın yeni üyelerinin, kendi aralarındaki anlaşmazlık da Hızır ve Sevda ikilisinin geleceği üzerinde etkili olacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

 

Yorumlar