Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bitti mi? Oktay Kaynarca'dan flaş açıklama: "HOŞÇAKALIN"

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü kanalın aldığı son dakika kararıyla yayından kaldırılmıştı. Kaç gündür devam eden tartışmalarında ardından EDHO'nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan flaş bir açıklama geldi. Seyirciler ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bitti mi? Eşkıya yeni bölüm ne zaman? sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bitti mi? Oktay Kaynarca'dan flaş açıklama: "HOŞÇAKALIN"

Bu sene 7. sezonuyla izleyicisinin karşısına çıkacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 200. bölüm fragmanı yayınlamasına rağmen dizinin yeni bölümü seyircisiyle buluşamadı. Dizinin takipçilerinin tepkisine neden olan karar sonrası birçok kişi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bitti mi? Eşkıya yeni bölüm ne zaman yayınanancak? sorularına yanıt ararken Oktay Kaynarca'dan beklenen açıklama geldi: "HOŞÇAKALIN..."

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) BİTTİ Mİ?

Her bölümü başka bir heyecana sahne olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca bir açıklamada yaparak seyircisine veda etti.

Oktay Kaynarca, instagram hesabından yaptığı paylaşımda EDHO'nun bittiğini duyurdu.

Kaynarca'nın açıklamasını okuyanlar ise şok oldu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Kaynarca, "Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…" ifadelerini kullandı.

Oktay Kaynarca açıklamasında şunları kaydetti:

“At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir” Cengiz Han....
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim... Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum.
Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşçakalın…" 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oktay Kaynarca (@oktaykaynarca)'in paylaştığı bir gönderi

Yorumlar