Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? | EDHO ne zaman başlayacak?

Eylül ayının gelmesiyle sezon arası veren TV programları birer birer yayınlanmaya başladı. EDHO hayranları da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanını araştırmaya başladı. Peki, EDHO ne zaman başlayacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? İşte, sevilen dizi hakkında merak edilenler…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? | EDHO ne zaman başlayacak?
18.09.2019 16:34

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu heyecanla bekleniyor. İzlenme rekorları kıran diziye bu sezonda üç yeni ve bomba ismin katılacağı dizinin resmi Instagram sayfasında yayınlanan video ile duyuruldu. Peki, Naz Elmaz, Selda Alkor ve Burak Sergen’in katılımıyla oyuncu kadrosu gittikçe güçlenen EDHO, ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 5. Sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Milyonlarca EDHO hayranı, yeni sezonda neler olacağına dair bilgiler edinebileceği bir fragman bekliyor ancak, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. Bununla birlikte, EDHO’nun resmi Instagram sayfasında bir video yayınlandı. Videoda yeni sezonunun çok yakında yayınlanacağı bilgisi verilirken kesin bir tarih belirtilmiyor. Ancak EDHO yeni sezonun Ekim ayı başına kadar yayınlanması bekleniyor.

 KADRODA 3 YENİ İSİM

Oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Hüseyin Avni Danyal, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sabina Toziya’nın bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezonda 3 başarılı ismi daha kadrosuna katıyor. EDHO resmi Instagram sayfasında yayınlanan videoya göre, Naz Elmas, Selda Alkor ve Bueak Sergen yeni sezonda izleyeceğimiz ünlüler…

 SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Kendilerine kurulan tuzağı fark edemeyecek kadar öfke dolu olan İlyas ve Behzat, Zeki'nin namlusunun ucunda eli kolu bağlı kaldılar. Kardeşiyle aynı kaderi paylaşmak üzere olan Haşmet'i ise eski hasmı, yeni dostu Hızır, Tahsin'in elinden son anda kurtarmayı başardı. Dostlarının birer birer ölümüne şahit olan Hurşit'in hamlesi, Zeki'nin planını sekteye uğratacakttı. Tahsin'in ihanetinin ortaya çıkmasıyla asıl düşmanına bir adım daha yaklaştığını düşünen Çakırbeylileri kötü bir sürpriz beklemekteydi.

Zeki Sivri kurduğu oyun sayesinde tek başına başa çıkamadığı Çakırbeylilerin üzerine çok tehlikeli bir düşman saldı. Öldürülen kardeşlerinin intikamını almaya yemin eden Selcan, hazırladığı kara listenin başına Hızır'ı yerleştirdi. Yeni bir hayata başlamak için hazırlık içinde olan İlyas ve Alparslan'ın mutluluğu, Zeki'nin ele geçirilmesine bağlıyken Çakırbeyliler asıl ölümcül darbeyi bu yeni düşmanından aldı.

 

 

Yorumlar