Eve girince gözlerine inanamadı

Muğla'nın Marmaris ilçesinde, bir evin mutfağında yılan paniği yaşandı. Nevşehir’de, bir evin oturma odasındaki çekyatın içine giren yılan, evdekilerin yardım istediği komşu tarafından yakalandı. Edirne’de ise bir çiftlikteki tavuk kümesine girerek yumurtaları yiyen 2 metrelik zehirli engerek yılanı görüntülendi.

Eve girince gözlerine inanamadı - Sayfa 1

Muğla'nın Marmaris ilçesi Hisarönü Mahallesi Limanbaşı Sokak'taki bir evin mutfağındaki buzdolabının motor kısmında yılan olduğunu gören ev sahibi durumu Muğla Büyükşehir Belediyesi Marmaris İtfaiye Grup Amirliğine bildirdi.İhbar üzerine adrese giden itfaiye ekibi, yaklaşık 2 metre uzunluğundaki siyah yılanı buzdolabından çıkardı. Yılan daha sonra doğal yaşam alanına salındı.


Eve girince gözlerine inanamadı - Sayfa 2

ÇEKYATTAN YILAN ÇIKTI

Nevşehir’in Derinkuyu ilçesinde, bir evin oturma odasındaki çekyatın içine giren yılan, evdekilerin yardım istediği komşu tarafından yakalandı.


Eve girince gözlerine inanamadı - Sayfa 3

Derinkuyu ilçesi Özlüce köyünde yaşayan Ahmet Sivritepe adlı kişi, evinin oturma odasındaki çekyatın içinde yılan olduğunu fark etti.


Eve girince gözlerine inanamadı - Sayfa 4

Büyük korku yaşayan ev sahipleri tanıdıkları Mehmet Altaş’tan yardım istedi. Eve gelen Altaş çekyat içindeki yılanı elleri ile yakaladı. Yılan evden çıkarılarak, doğaya bırakıldı.