Exxen Spor üyelik ücreti ne kadar tek maç satın alınıyor mu? Exxen üyelik ücreti ne kadar, kaç TL?

Temsilcilerimizin Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'ndeki maçları yaklaşırken Exxen Spor üyelik ücretleri araştırılıyor. Exxen Spor üyelik ücreti fiyatı ne kadar? Exxen Spor tek maç satın alınıyor mu? merak edilen detaylar haberimizde. Exxen üyelik ücreti maçların öncesinde belli oldu. Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe maçları Exxen Spor üzerinden yayınlanacak. Futbolseverler Exxen Tv üye nasıl olunur? UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nin

Spor
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Exxen Spor üyelik ücreti ne kadar tek maç satın alınıyor mu? Exxen üyelik ücreti ne kadar, kaç TL?

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları ülkemizde yayın hakkı sahibi Exxen TV üzerinden yayınlanıyor. Temsilcilerimizin maçları öncesi Exxen'in ücreti merak edilmeye başlandı. Exxen Spor ne kadar, tek maç satın alınıyor mu? merak ediliyor. Temsilcilerimiz dışında UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi maçları yine Exxen Spor üzerinden yayınlanıyor. İşte Exxen üyelik ücreti ve detaylar...

EXXEN ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR, KAÇ TL?

İnternette yayın yapan Exxen TV'ye üye olmak için öncelikle yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine girmek olacak. Açılan üyelik sayfasında Ad Soyad, E Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümünü başlatabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir. Ayrıca Google Play ve App Store mağazalarından Exxen'i indirip aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

exxen üyelik

EXXEN ÜCRETİSİZ ÜYELİK NASIL YAPILIR?

EXXEN + SPOR'dan oluşan EXXENSPOR üyeliği ile, benzersiz Exxen Dünyası'nın yüzlerce içeriğini + Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Avrupa Konferans Ligi maçlarını izleyeceksin. Üstelik '14 Gün Ücretsiz İzle' avantajıyla.

EXXEN TEK MAÇ SATIN ALINIYOR MU?

Temsilcilerimizin Şampiyonlar Ligi'ndeki maçlarını izlemek için ExxenSpor paketine sahip olmak gerekiyor. Exxen platformunda tek maç paketi bulunmamaktadır. ExxenSpor aylık ücreti ise 34,80 TL olarak belirlenmiştir. 

EXXEN SPORA NASIL ÜYE OLUNUR, ÜYELİK ÜCRETİ NE KADAR?

Exxen'e üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir.

Açılan sayfada ad soyad ve e-posta bilgilerinizi yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN'e yeni üyelikler için geçerlidir. Ayrıca Google Play ve App Store mağazalarından Exxen'i indirip aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Exxen platformunda birçok farklı üyelik sistemi uygulanıyor. Exxen bireysel üyelik satın alanlar aynı anda 1 cihazdan izlenebiliyor.

Exxen'de UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Konferans Ligi maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave olarak 24,90 TL ile izlenebilecek.
Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş olacak.
Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isteyenler ise ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilecek.
Exxen, taahhütsüz aylık caymalı paket ise 59,80 kuruş olarak açıklandı.

Yorumlar