Facebook ve Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? Facebook ve Instagram'da sorun mu var?

Facebook ve Instagram'da geçtiğimiz günlerde yaşanan saatler süren kesintinin ardından problemlerin ardı arkası kesilmiyor. Reuters'ın son dakika haberine göre, bazı kullanıcılar Facebook'a erişim problemi yaşıyor. Kullanıcılar zaman zaman Facebook ve Instagram çöktü mü? Facebook ve Instagram'da sorun mu var? diye araştırma yapıyor.

Google Haberlere Abone ol
Facebook ve Instagram çöktü mü, neden açılmıyor? Facebook ve Instagram'da sorun mu var?
12.10.2021 14:39

Facebook ve Instagram çöktü mü, sorun mu var? Milyonlarca kullanıcısı bulunan Facebook'a bazı kullanıcılar erişemiyor. Sosyal medya sitelerine erişemeyen kişiler Facebook ve Instagram neden açılmıyor? diye zaman zaman araştırma yapıyor. 

FACEBOOK'A ERİŞİM SORUNU MU VAR?

Reuters'ın Downdetector'a dayandırdığı son dakika haberine göre, bazı kullanıcılar erişim problemi yaşıyor. Instagram'da ise bazı kullanıcılar takip sorunu yaşadıklarını dile getiriyor. Geçtiğimiz günlerde Facebook ve Instagram saatler süren kesintinin ardından sorunu sonradan düzeltebilmişti. Birçok kullanıcı bu kesintiden zarara uğramış ve tartışmalar beraberinde gelmişti. Facebook ve Instagram'ın ne zaman düzeleceği merak ediliyor.

 

Yorumlar