F.Bahçe'nin parlayan yıldızı Avrupa'nın radarında! 14 yaşında devleri peşine taktı

Fenerbahçe altyapısında forma giyen 14 yaşındaki Aziz Eren Balaban, yeteneği ve başarılı performansıyla Avrupa kulüplerinin radarına girdi. Menajeri ve ailesi ile görüşen İspanyol devi Valencia dışında İngiliz ekibi Fulham da genç futbolcu için geri dönüş bekliyor.

Google Haberlere Abone ol
F.Bahçe'nin parlayan yıldızı Avrupa'nın radarında! 14 yaşında devleri peşine taktı
04.03.2021 23:40

Fenerbahçe'nin altyapı oyuncusu Aziz Eren Balaban, İspanya ekibi Valencia ile İngiliz Fulham Kulübü'nün radarına girdi.

Dikilitaş Spor Kulübü'nde başlayan futbolculuk kariyerini önce Beşiktaş ardından ise Fenerbahçe altyapısında sürdüren 14 yaşındaki futbolcu, başarılarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Fenerbahçe U14 takımında gösterdiği performansı ile İspanya ekibi Valencia'nın dikkatini çeken Aziz Eren Balaban için ailesi ve menajeri ile yapılan ilk görüşme ise olumlu sonuçlandı.

İKİ KULÜP DE OLUMLU RAPOR HAZIRLADI
Valencia'nın haricinde İngiliz ekibi Fulham yetkililerince de izlenen Balaban için her iki kulüpten olumlu raporlar hazırlandı. Gelecek sene oyuncuyu renklerine bağlamak isteyen iki kulüp, ailesi ve menajerinden dönüş bekliyor.

Öte yandan Dikilitaş Spor Kulübü'nün ardından formasını giydiği Beşiktaş'ın transferi için girişimde olduğunu ve genç futbolcuyu renklerine yeniden bağlamak istediği öğrenildi.

Etiketler Fenerbahçe
Yorumlar