Fenerbahçe'de yeni sezonun kadro planlaması başladı ve teknik direktörlük görevine Jose Mourinho'nun getirilmesiyle bazı futbolcular geleceğiyle ilgili kararlarını yeniden değerlendirdi.

Sabah'ın haberine göre, sezonun tamamlanmasıyla ayrılmayı düşünen futbolcular, Mourinho'nun gelişi sonrası kararlarını değiştirdi.

İsmail Yüksek Kalma Kararı Aldı

Kariyerini Avrupa'da sürdürmek isteyen ve Bayer Leverkusen'in listesinde yer alan İsmail Yüksek, Jose Mourinho'nun gelişi sonrası Fenerbahçe'de kalma kararı aldı. İsmail, kararını yönetime iletti.

Jayden Oosterwolde: Karar Değişikliği

Napoli ve Roma'nın gündeminde olan Jayden Oosterwolde, İtalya'dan gelen 13 milyon euroyu bulan tekliflere rağmen, Mourinho sonrası Fenerbahçe'de kalmaya karar verdi.

İrfan Can Kahveci: Sevilla'dan Gelen Teklifi Reddetti

Sevilla'dan transfer teklifi alan İrfan Can Kahveci, Jose Mourinho'nun gelişiyle bu teklifi reddetti ve Fenerbahçe'de kalacağını belirtti.

Bright Osayi-Samuel Kalma Kararı Aldı

Takımdan ayrılma ihtimali olan futbolculardan biri de Bright Osayi-Samuel'di. Nijeryalı sağ bek, Mourinho sonrası kalmaya sıcak bakmaya başladı.

Ferdi Kadıoğlu: Planlarını Erteledi

Premier Lig hayali olan ve 2 hafta öncesine kadar ayrılmayı düşünen Ferdi Kadıoğlu, Jose Mourinho'nun gelişiyle planlarını 1 yıl ertelemeyi düşündü. Ferdi, kurulacak takımı görmek istediğini belirtti.

Sebastian Szymanski: Belirsizlik Sürüyor

Takımda geleceği belirsiz olan tek isim Sebastian Szymanski. Başarılı futbolcu, Mourinho'nun gelişine sevinmiş olsa da gelen teklifleri değerlendirme aşamasında. Premier Lig'den teklif alması halinde, Mourinho'ya rağmen ayrılmayı düşünebilir.

Çağlar Söyüncü: Kalmak İstiyor

Kiralık sözleşmesi sona eren Çağlar Söyüncü, Atletico Madrid'e dönmek istemiyor. Yönetime kalmak istediğini ileten milli stoper, Jose Mourinho ile çalışmayı arzuluyor.

Jose Mourinho'nun Fenerbahçe'ye gelişi, takımda kalmayı düşünen futbolcular üzerinde büyük bir etki yarattı. Bu kararlar, Fenerbahçe'nin yeni sezonda güçlü bir kadro ile sahaya çıkma ihtimalini artırıyor. Futbolcuların geleceğiyle ilgili bu önemli değişiklikler, taraftarlar arasında da heyecanla takip ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi