Fenerbahçe bir hüsran daha yaşattı. Fenerbahçeliler yine bir pazartesine uykusuz uyandı. Giresunda oynanan 114 dakika boyunca şampiyon olmak adına takımda hiç bir emare yoktu. Düşme hattındaki bir takıma daha 2 puan bıraktılar. Dünkü maçta yine Fenerbahçe adına kör göze kurşun hakem hataları vardı ancak şampiyon olacak takım 1-0’a yatmaz, 1-1 olunca 2,3 gol daha atar. Tabi şampiyonluk isteyen takım bunu yapar. Hep söyledim Fenerbahçe son 5 yılda ruhunu, benliğini, özünü, karakterini kaybetti. Tribün gücünü, genlerindeki yenilmezlik hırsını, kaybetmeye tahammül edememe hırsını kaybetti. Resmen Fenerbahçe’nin içini boşalttılar. Camiayı uyuşturdular , eleştirenleri hain, trol, paralı kalem, Norveçli ilan ettiler.

Yöneticiler futbolu bırakıp siyaset yaptılar, transfer yapmadılar.

Futbol Menejer oyunu oynar gibi oyuncakları yaptılar yüz yıllık çınarı. Milyonlarca Euro’ları çapsız futbolculara harcayıp borç batağındaki kulübü daha da içinden çıkılmaz bir sarmala soktuklar. Bir de utanmadan beceriksizliklerini kutlu Fenerbahçe davalarıyla örtmeye çalıştılar.

1959 öncesi şampiyonluklular Fenerbahçelilerin analarının ak sütü kadar helaldir ve 5 yıldız verilmelidir. Ama bu camiaya 5 yılda bir şampiyonluk yaşatamayanlar öncekilerin hakkını ne arayabilir ne de alabilir.

Çünkü bu camiayı siyasetle parçalara böldünüz. Tribünleri azizci, aykutçu, ersuncu, emreci diyerek boşaltarak kendi şirket ve derneklerinize toplu bilet satışı yaparak çekirdek çitleyen tipleri tribünlere doldurdunuz. Bu takımın bu hale gelmesinin tek sorumlusu sizsiniz!

Beceriksizliğiniz ve bitmeyen kibiriniz yüzünden artık Fenerbahçeli çocuklar yetişmez oldu.

Ne Jesusa ne de oyunculara kızmayın!