Fenerbahçe'nin hoca adayları! Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe yönetiminin; Zlatko Dalic, Nenad Bjelica, Mircea Lucescu ve Erol Bulut gibi isimlerle görüştüğü öğrenildi. Ersun Yanal ile yollarını ayıran Fenerbahçe, aradan 2 ay geçmesine rağmen hala yeni teknik direktörünü bulamadı. Koronavirüs salgını sonrası hoca bulmakta daha da zorlanan sarı-lacivertlilerin, bazı teknik adamlarla menajerler aracılığıyla görüşmelere başladığı öğrenildi.

Fenerbahçe'nin hoca adayları! Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor - Sayfa 1

Yönetimin ilk olarak, Hırvatistan Milli Takımı'nı Dünya Kupası'nda finale taşıyan Zlatko Dalic ile temasa geçtiği belirtildi. Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Hırvat teknik adamın, artık kulüp takımı çalıştırmak istediği bildirildi.


1 4
Fenerbahçe'nin hoca adayları! Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor - Sayfa 2

Fenerbahçe'nin görüştüğü bir diğer teknik adam ise son olarak Dinamo Zagreb'i çalıştıran Nenad Bjelica. Artık daha büyük kulüplerde çalışmayı hedefleyen 48 yaşındaki hoca, Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor.


2 4
Fenerbahçe'nin hoca adayları! Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor - Sayfa 3

Daha önce Galatasaray, Beşiktaş ve A Milli Takımımızı çalıştıran Mircea Lucescu, bir kez daha Türkiye'ye gelebilir. Yönetimin 74 yaşındaki teknik adamla fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi.


3 4
Fenerbahçe'nin hoca adayları! Türkiye'ye gelmeye sıcak bakıyor - Sayfa 4

Fenerbahçe'nin gündemindeki bir diğer çalıştırıcı ise Alanyaspor'un başarılı teknik direktörü Erol Bulut. Verdiği röportajlarda bu görev için hazır olduğunu dile getiren genç teknik adam, listenin son sırasında yer alıyor. Öte yandan bu antrenörler listesine ilerleyen günlerde farklı isimlerin de eklenmesi bekleniyor.

4 4