Fulya ile Umudun Olsun avukat kimdir? Handan Bakbak kaç yaşında, evli mi, nereli?

Uzun süre muhabirlik yaptıktan sonra Fox TV'de gündüz kuşağı programına başlayan Fulya Öztürk'ün programında avukatlık yapan Handan Bakbak ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki, Fulya ile Umudun Olsun avukat kimdir? Handan Bakbak kaç yaşında, evli mi, nereli? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Fulya ile Umudun Olsun avukat kimdir? Handan Bakbak kaç yaşında, evli mi, nereli?
31.08.2021 17:49

Fulya ile Umudun Olsun programında farklı konu ve konuklar ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Programın müdavimleri arasında yer alan ve avukat olarak görüşlerini paylaşan Handan Bakbak gündem olmaya devam ediyor. Arabuluculuk da yapan Handan Bakbak kaç yaşında, aslen nereli, evli mi? soruları yanıt bekliyor İşte detaylar...

Fulya ile Umudun Olsun programında olaylara farklı bakış açılarıyla yorum yapan Handan Bakbak, daha önce Show Tv'de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz'un sunduğu programda görev aldı. Handan Bakbak, Didem Arslan'ın kendisiyle tartışmaya başlaması üzerine, yorumculuğunu üstlendiği programı terk etmişti.

Ünlü avukat Bakbak, şu sıralar Fulya ile Umudun Olsun programında danışmanlık yapıyor. 

HANDAN BAKBAK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Aslen Erzurumlu olan avukat Handan Bakbak, İstanbul Ayazpaşa’da doğdu.

İlk, orta ve lise eğitimini Nişantaşı’nda tamamlayan Handan Bakbak, daha sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. Özellikle İstanbul Barosu’nun çeşitli merkez ve komisyonlarında hizmet almış ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte birçok sosyal projelerde çalışmıştır. Bu arada Bahçeşehir Üniversitesi Siyaset Okulu ile yine aynı üniversitenin Terör ve Stratejik Araştırmalar Bölümleri’nde uzun dönem çalışmalar yapmıştır.

Av. Handan Bakbak halen Özel Hukuk alanı ağırlıklı olmak üzere kendisine ait hukuk ofisinde serbest avukatlık ve danışmanlık yapmaktadır. Bunun yanı sıra ikinci üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’ne devam etmektedir. Birçok sivil toplum kuruluşuna üyedir. İyi derecede İngilizce bilen, yayınlanmış bilimsel makaleleri bulunan, Sağlık Hukuku konularında da kurucu üye olarak akademisyen bir ekiple çalışan Handan Bakbak bir çocuk annesidir.

Türkiye’nin sicile kayıtlı ilk arabulucularından olan Handan Bakbak, arabuluculuğun öneminin vurgulanması ve güncel hale getirilip uygulanabilirliğinin yerleşmesi, artması, saygın bir meslek haline gelmesi için gayret ve emek sarfederek çalışma gruplarının içinde yeralmakta mentor arabulucu olarak çalışmaktadır.

Yorumlar