Galatasaray’dan beklenmedik hamle! Beşiktaş’ın yıldızına gözünü dikti

Mali şartlardan dolayı yerliye yönelmek zorunda kalan Galatasaray, Beşiktaş’tan ayrılması gündemde olan Caner Erkin’e göz dikti.

Galatasaray’dan beklenmedik hamle! Beşiktaş’ın yıldızına gözünü dikti - Sayfa 1

Gelecek sezonun bütçesinde 10 milyon Euro azalmaya gitmeleri gerektiğini açıklayan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bu kapsamda bonservisi elinde olan oyunculara yönelinmesini istiyor. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Yuto Nagatomo'nun mevkisine takviye yapmak isteyen sarı-kırmızılılar, bu kapsamda Fenerbahçe'nin de istediği Caner Erkin'i gündemine aldı. 

1 9
Galatasaray’dan beklenmedik hamle! Beşiktaş’ın yıldızına gözünü dikti - Sayfa 2

Sivasspor'da Mert Hakan Yandaş, Emre Kılınç ve Erdoğan Yeşilyurt, Ç. Rizespor'da Oğulcan Çağlayan, kulüpleri ile sözleşmelerini uzatmadılar ve bedavaya Galatasaray'a gelmeye hazırlanıyorlar. Listeye bu profilde sürpriz bir yerli daha eklendi: Caner Erkin


2 9
Galatasaray’dan beklenmedik hamle! Beşiktaş’ın yıldızına gözünü dikti - Sayfa 3

1 milyon 750 bin Euro kazandığı Beşiktaş'ta kendisine önerilen 850 bin Euro'yu kabul etmeyen 31 yaşındaki oyuncu, sezon sonunda gelen teklifleri değerlendirecek.


3 9
Galatasaray’dan beklenmedik hamle! Beşiktaş’ın yıldızına gözünü dikti - Sayfa 4

Sabah'ın haberine göre; Yabancı kontenjanına takılan Nagatomo ile sezon sonunda yollarını resmen ayıracak sarı-kırmızılılar, Saracchi'yi yedekleyecek tecrübeli bir sol bek arıyor.


4 9