Süper Lig'in 18. haftasında Galatasaray, deplasmanda Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi. Maçın ardından sarı kırmızılılar, ceza sahası içerisinde Icardi'nin yerde kaldığı pozisyonun yerde kaldığı pozisyonun net bir görüntüsü olmamasına tepki gösterdi.

Galatasaray Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Eray Yazgan, "Türkiye'nin en kıymetli maçlarından bir tanesi. Şu yayını medyanın duayeni bir firma yapıyor. Eğer yarın bu firma sorgulanmazsa bunun peşini bırakmayacağız. Bizi birbirimize düşürmeye çalışıyorlar." dedi.

Fatih Terim tarih yazmaya devam ediyor! Panathinaikos kupada finale yükseldi Fatih Terim tarih yazmaya devam ediyor! Panathinaikos kupada finale yükseldi

Yazgan, "Bir de VAR var, ne gelirse ona bakıyor. TFF gidip beIN Medya'ya sorsun. Maç sonu ne hikmetse şapkadan tavşan çıkarır gibi pozisyon çıkardılar. Bu görüntüler VAR'a gönderilmiş mi? TFF yetkilileri sorsun, 26 kameranın kaç tanesinden görüntü gitmiş VAR'a? Çok bariz pozisyon. Hakem görmedi, VAR ne gördü? Muhatabımız beIN Medya değil. TFF, beIN Medya'yı sorgulasın. Bu işte kasıt var, kötü niyet var. Başvurumuzu yapacağız" ifadelerini kullandı.

Editör: Arda Erden