Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Game Of Thrones (GOT) son fragman izle

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? sorusu dizinin yeni sezonunu sabırsızlıkla bekleyen GOT hayranları tarafından sorulmaya devam ediyor. Dizinin finalinin de olacağı 8. sezonda bölümlerin süresinin uzayacağı bilgisi verilmişti. 7. sezonda izleyenleri şok eden olay ve görüntülerle sezon finaline giren dizinin yeni fragmanı yayınlandığı andan itibaren milyonları aşan izlenme rakamlarına ulaştı. İşte Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Game Of Thrones (GOT) son fragmanı...

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Game Of Thrones (GOT) son fragman izle
Editör Şenay Koca 14.03.2019 11:23

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Ölümle yaşamın savaşacağı yeni sezon büyük heyecanla ve merakla beklenirken milyonlarca kişi bu sorunun yanıtını arıyor. 7. sezon finalinde Akgezenler saldırıya geçmişti. Jaime Lannister, Cersei'nin verdiği sözü tutmaması üzerine Akgezenlerle savaşmak üzere kuzeye doğru yola çıktı. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezonla ilgili ipuçları veren Game Of Thrones (GOT) son fragmanı...

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Yayımladığı fragmanlarda yeni sezon tarihine dair bilgiler veren yapımcı HBO, dizinin 14 Nisan tarihinde yayında olacağını resmi hesaplarında paylaştı. Dizinin alt yazılı versiyonu, 14 Nisan'ı 15 Nisan'a bağlayan gece 04.00'da ülkemizde canlı izlenebilecek.

Son bölümde neler olmuştu?

Lannister'ların Stark ve Targaryen hanelerine verdiği ateşkes sözünü tutması gerektiğini düşünen Jamie Lannister, kuzeydeki Akgezen saldırısına karşı adamlarını hazırlamaktadır. Cersei'nin bu anlaşmanın aslında olmadığını, yalan söylediğini söylemesinin ardından tepki gösteren Jamie, hanesini terk ederek kuzeye doğru hareket etmeye başlamıştır. Diğer taraftan kuzeyde durumlar ciddi boyutlara ulaşmış ve Akgezenler ciddi ciddi saldırmaya başlamıştır.

Game Of Thrones (GOT) son fragmanı

Stark hanedanlığının içerisinde büyüyen ancak asla bir Stark olarak anılmayan Jon Snow, Game Of Thrones'un 8. sezon fragmanında ön plana çıkıyor. Ailenin hayatlarını kaybeden üyeleri, Edd Stark ve Catelyn Stark'ın, Jon Snow'a yönelik pişmanlıkları, fragmanda dikkat çeken detaylar oldu.

Sansa, Arya ve Jon Snow'un bir arada yer alması, üç karakterin dizinin yeni sezonunda güçlerini birleştireceğine işaret ediyor.

BÖLÜM SÜRELERİ UZAYACAK

Game of Thrones'un yayıncı kanalı HBO'dan yapılan açıklamaya göre toplam 6 bölümden oluşacak 8. sezon bölümlerinin maksimum süresi 80 dakika olacak. Buna göre bölüm bölüm süreler ise şöyle:

8. Sezon Bölüm 1: 54 dakika

8. Sezon Bölüm 2: 58 dakika

8. Sezon Bölüm 3: 60 dakika

8. Sezon Bölüm 4: 78 dakika

8. Sezon Bölüm 5: 80 dakika

8. Sezon Bölüm 6: 80 dakika

Game of Thrones'ta daha önce yalnızca bir kez 1 saat 20 dakikalık bölüm izlemiştik. Yedinci sezonun final bölümü olan The Dragon and the Wolf, 80 dakikalık uzunluğa sahipti.

Yorumlar