Gelinim Mutfakta hafta birincisi kim oldu altınları kim aldı? Gelinim Mutfakta 3 Aralık puan durumu

Gelinim Mutfakta hafta birincisi ve 5 altın bileziği kazanan gelin belli oldu. Gelinim Mutfakta 3 Aralık puan durumuna göre hafta birincisi ve elenen isim belli oldu. Programı kaçıranlar Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, altınları kim aldı? Gelinim Mutfakta 3 Aralık puan durumu nasıl? sorularına cevap arıyor. Heyecan dolu yeni bölümde Gelinim Mutfakta'da en az puanı alan isim elendi.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Gelinim Mutfakta hafta birincisi kim oldu altınları kim aldı? Gelinim Mutfakta 3 Aralık puan durumu

Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta'yı bu hafta Turgay Başyayla sundu. Yemek programı sevenler Gelinim Mutfakta finalinde yaşananları merak ediyor. Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, altınları kim aldı? Gelinim Mutfakta puan durumuna göre hafta sonunda en yüksek puanı alan isim 5 altın bileziğin sahibi oluyor. İşte 3 Aralık Gelinim  Mutfakta puan durumu ve detaylar....

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU, KİM ELENDİ?

Günün çeyrek altının sahibi Dilek oldu. 5 altın bileziğin sahibi ise Aslıhan oldu. Haftanın elenen ismi yine Dilek ve kayınvalidesi oldu.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 3 ARALIK!

Aslıhan: 86

Yeşim: 74

Miyase: 73

Dilek: 59

aslıhan

GELİNİM MUTFAKTA FİNAL BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miyase'nin, Nuray Hanım için söyledikleri ortalığı karıştırıyor.Miyase, Aslıhan'a Nuray Hanım'ın diğer kayınvalide Demet Hanıma ağladığını söylüyor. Bunları duyan Beyhan Hanım ise Nuray Hanıma yükleniyor. Duydukları karşısında daha fazla dayanamayan Nuray Hanım sonunda patlıyor. İki kayınvalide arasında gergin dakikalar yaşanıyor.

Yorumlar