Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim, bilezikleri kim kazandı? Gelinim Mutfakta kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 17 Eylül haftanın birincisi kim oldu, belli mi? Gelinim Mutfakta yarışması son gününde bir gelin adayı altın bilezikleri kazanarak birinci olacak. Gelinim Mutfakta puan durumu ve hafta birincisi merak ediliyor. Bu sene Demet Akalın'ın sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında gelin adayları hünerlerini sergiliyor. Gelinim Mutfakta kim kazandı? İşte detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim, bilezikleri kim kazandı? Gelinim Mutfakta kim kazandı?

Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? yoğun olarak araştırılıyor. Yemek programı severler Gelinim Mutfakta yarışmasını gün gün takip ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında puan durumu ve birinci merak ediliyor. Demet Akalın'ın sunduğu Gelinim Mutfakta programında 4 gelin ve 4 kayınvalide çalışıyor.

GELİNİM MUTFAKTA 17 EYLÜL HAFTA BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasında Aslıhan hafta boyunca kayınvalidelerden en yüksek puanını aldı ve birinci olarak 5 altın bileziği kazandı. Haftanın en düşük puanı alarak yaraşmaya veda eden isim ise Yağnur oldu.

GELİNİM MUTFAKTA YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Filiz Hanımın acı hikayesi herkesi hüzne boğuyor! Filiz Hanım, kanserden kaybettiği kızının hikayesini anlatıyor ve herkes gözyaşlarını tutamıyor. Bu acı olay başta Demet Akalın olmak üzere herkesi derinden etkiliyor. Hafta finali bu hüzünlü hava ile son buluyor.

GELİNİM MUTFAKTA PERŞEMBE GÜNÜ ÇEYREK ALTINI KİM ALDI?

Gelinim Mutfakta programında bugün kayınvalidelerden en yüksek puanı alıp günün birincisi olan isim Aslıhan oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 16 EYLÜL PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 16 Eylül Perşembe puan durumu:

gelinim mutfakta

Yağnur: 11

Hazal: 16

Yaren: 13

Aslıhan: 23

Yorumlar