Gelinim Mutfakta puan durumu, gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 13 Eylül birinci kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da 13 Eylül yeni hafta programı başladı. Gelinim Mutfakta'da bu hafta yine birbirinden farklı yarışmacılar yer aldı. Gelinler hafta boyunca yarışarak 1. olup çeyrek altın için yarışacak. Gelinim Mutfakta puan durumu merak ediliyor. Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? bir diğer merak edilen konu.

Google Haberlere Abone ol
Gelinim Mutfakta puan durumu, gün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 13 Eylül birinci kim oldu?
13.09.2021 15:20

Gelinim Mutfakta'da haftanın ilk günü adaylar poşe tavuk tarifi için mücadele edecek. Demet Akalın'ın Kanal D ekranlarında sunduğu Gelinim Mutfakta yarışması yeni hafta detayları merak ediliyor. Gelinim Mutfakta 13 eylül puan durumu yarışmayı kaçıranlar tarafından araştırılıyor. İşte Gelinim Mutfakta yeni bölüm detayları...

GELİNİM MUTFAKTA 13 EYLÜL 2021 PAZARTESİ PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 13 Eylül puan durumu henüz belli olmadı. Gelinim Mutfakta puan durumu belli olduğu an haberimizde yer alacak. Gelinim Mutfakta 13 Eylül yarışmacıları şu şekilde:  Aslıhan, Yağnur, Yaren, Hazal, 

Gelinim Mutfakta demet

13 EYLÜL GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta yarışmasında henüz puanlama yapılmadı ve birinci belli olmadı.

GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN TARİFİ

Gelinim Mutfakta'da bugün gelinler poşe tavuk tarifi için yarışacaklar.

GELİNİM MUTFAKTA GEÇEN HAFTA BİRİNCİ KİM OLMUŞTU? KİM ELENDİ?

Hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta da birinci ve elenen isim bugün açıklandı. Kaynanalar arasında çekişmelerin eksik olmadığı Gelinim Mutfakta yarışmasında, haftanın en yüksek puanını toplayıp 5 altın bileziğin sahibi yine "Yağnur" oldu. Haftanın elenen gelin adayı da "Büşra" oldu.

YAĞNUR İŞÇİLER KİMDİR?

Arnavut göçmeni olan Yağnur İşçiler 12 yıllık evlidir. Başarılı yarışmacının 2 kızı ve 1 oğlu vardır. Arnavut yemeklerinde iddialı olduğunu her seferinde dile getiren İşçiler rakiplerini ürkütmeyi başardı. Kayınvalide Nilgün hanım ise Manisa'lıdır. İlk gelini Yağnur'dur.

Yorumlar