İBB’yi, terörist Demirtaş’ın çizgisini çok beğendiğini söyleyen, seçimlerde Kandil ve HDP’nin tüm unsurlarıyla desteklediği Ekrem İmamoğlu yönetiyor. Herkes biliyor ki Ekrem İmamoğlu HD(P)KK’ya bunun diyetini ödüyor. Ekrem İmamoğlu eğer İBB’ye PKK irtibatlı ve iltisatlı birilerini almadıysa kıyametin asıl o zaman koptuğunu anlamalıyız. Çünkü Ekrem İmamoğlu’nun bu konularda zerre bir hassasiyeti yoktur. O sadece siyasi menfaatlerine bakıyor. “Yeter ki beni hedefime götürsün, ben herkesle yan yana gelirim” düşüncesi beynini kontrol altına almış durumdadır. O yüzden terörist Demirtaş’ın çizgisini övebiliyor, PKK’ya yardım ve yataklıktan dolayı görevden alınan HDP’li belediye başkanlarına destek verebiliyor.

İçişleri Bakanlığı, İBB’deki terör örgütü PKK irtibat ve iltisaklı listeyi açıklıyor. Bu konuda gevşekliği dillere destan Ekrem İmamoğlu, terör örgütü PKK/KCK ile iltisaklı olduğu açıklanan Muharrem Kılıç ve Ömer Keleş'i kameralar önünde "Geçici işçi, ot biçiyor. Çapa yapıyor" ve "Çalışmaya devam edecek" diye savundu. Emin olun PKK elebaşı Murat Karayılan olsa bile yine bu gevşeklikte davranır. Çünkü onun adı Ekrem İmamoğlu…

Terör örgütü PKK bağından bahsediyorsun ve verdiği cevaba bak: "Geçici işçi, ot biçiyor. Çapa yapıyor"

Aklıma firari Osman Baydemir denen PKK’lının Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı iken belediyede çalışan bir PKK’lı tarafından sorgulanması geldi. Osman Baydemir’i sorgulayan kimdi biliyor musunuz? Belediyedeki temizlik işçisiydi. Osman Baydemir’i KCK adı verilen terör örgütü PKK’nın şehir yapılanmasının mensupları sorgulamıştı. Şu rezil hâle bakar mısınız, PKK’lı çöpçü kadrosundan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne alınıyor ve koskoca belediye başkanını PKK adına sorguluyor.

Osman Baydemir’i sorgulayan PKK’lı çöpçü “Örgüt hukuk karşısında sorumlu oldukları bilinmesine rağmen, görevini ihmal ettiği ve takındığı bilinçli tutum gereği kesin çıkarma bölümüne giren maddesi gereği uygulamaya gidilmiştir” diyor. Bunun üzerine Osman Baydemir ise “Benim açımdan itiraz da etmeyeceğim” cevabını veriyordu.

PKK’lı çöpçünün Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı iken Osman Baydemir’i sorgulaması ortada iken, Ekrem İmamoğlu’nun "Geçici işçi, ot biçiyor. Çapa yapıyor" savunması hikâyedir.

Yarın, Ekrem İmamoğlu’nu İBB içinde PKK adına sorgulayan teröristler de çıkarsa kim şaşırır?

Ekrem İmamoğlu hayırlı bir vatan evladı olsaydı zaten Kandil’deki tüm teröristbaşları, HDP, terörist Demirtaş yazılı ve videolu açıklamalarla onu desteklemezdi.

“Ben Atatürk’ün kurduğu bir partide belediye başkanıyım. Benim terör örgütleri konusunda zerre tavizim olmaz” diye niçin Türk devletinin ortaya koyduğu bilgilere göre hareket etmiyor? Edemez. Çünkü Kandil, HDP ve terörist Demirtaş’ın sonsuz desteğini almış biri olarak onlara sırtını dönemez. Dönerse Osman Baydemir’i nasıl sorguladılar, Ekrem İmamoğlu’nu da İBB makamında sorgularlar.

Kandil’de elinde silah poz veren PKK’lı gelecek, İBB’de işe girecek. Şu rezalete bakar mısınız?

Bu gevşek adamı da İP’in topuklusu Cumhurbaşkanı adayı yapmak istiyor. Niye? Onun da böyle bir hassasiyeti yok çünkü…

HDP’yi Kürtlerin siyasal temsilcisi gören, PKK’nın azmettirici katili Demirtaş’ın özgürlüğünde kahvaltı hayali kuran topuklunun adayı da elbette Ekrem İmamoğlu gibi gevşek adamlar olur. Gerçi Kılıçdaroğlu’nun, Yavaş’ın bu konularda bu gevşek adamdan ne farkı var ki?

Terör örgütü PKK ile irtibatlı/iltisaklı kişileri "Geçici işçi, ot biçiyor. Çapa yapıyor" şeklinde korumaya ve savunmaya çalışan Ekrem İmamoğlu, İstanbul’un başına gelmiş bir felakettir.

Hangi yönden bakarsanız bakın Ekrem İmamoğlu’nun her yönü gevşektir. Hizmette gevşektir, milli konularda gevşektir, ağzı gevşektir, inandırıcılığı gevşektir. Kişisel ve siyasi menfaatleri için her pervasızlığı yapacak, önüne gelen ilk araca binecek kadar da geniştir.

Türk devleti, İBB’deki terör örgütleriyle irtibatlı/iltisaklı kişilerin peşini bırakmamalıdır. Bu mesele ciddi bir meseledir. Dün belediyenin kadrolarına alınan PKK’lı çöpçüler nasıl Diyarbakır Belediye Başkanı iken Osman Baydemir’i sorguladıysa, 17 yaşındaki PKK’lı Ahmet Türk’ü Mardin Belediyesi’ndeki makamında ayak ayak üstüne atıp sigarasını yaktırıp sorguladıysa Ekrem İmamoğlu’nun “Ot biçen, çapa yapan” PKK’lı işçilerine de dikkat etmek lazımdır. İstanbul kutsal ve önemli bir şehirdir. Ekrem İmamoğlu gibi gevşeklere bırakılmamalıdır.