Gönül Dağı 41. Bölüm kesintisiz izle! TRT 1 ile Gönül Dağı son bölüm tek parça full izle

TRT 1'in izlenme rekorları kıran Gönül Dağı dizisi yeni bölümleriyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Bozkırda bir Anadolu masalının anlatıldığı dizinin bu bölümünde heyecan ve hüzün bir arada yaşanıyor. Dizinin takipçileri, Gönül Dağı 41. Bölümü tek parça izlemek istiyor.

Google Haberlere Abone ol
Gönül Dağı 41. Bölüm kesintisiz izle! TRT 1 ile Gönül Dağı son bölüm tek parça full izle
30.11.2021 18:00

Ber Atan ve Gülsim Ali İlhan'ın başrollerinde yer aldığı Gönül Dağı dizisinin 41. yeni bölümü bu akşam ekrana geliyor. Bu bölümde ailesini bulmak için Gedelli Kasabasına gelen Doktor Kenan, dağda kurtların saldırısına uğramıştır. Bütün kasaba Kenan'ı ararken kanlı gömleği annesi Döndü tarafından bulunur. TRT 1 ile Gönül Dağı 41. bölümü izlemek isteyen birçok seyirci ise yayın linkini araştırıyor.

GÖNÜL DAĞI 41. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE! 

GÖNÜL DAĞI 41. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Masal gibi bir düğünün ardından Dilek ve Taner’i balayına göndermek isteyen Halime kolları sıvar… Halime’nin çabaları sonucunda Dilek ve Taner’i nasıl bir balayı beklemektir?

Diğer yandan Kenan’a ulaşamayan Elif, endişeyle onu aramaya başlar. Elif’in çabalarının sonuçsuz kalmasıyla Ciritçi Abdullah ve ailenin kalanı da arama çalışmalarına dahil olur. Kenan’ın ortadan kaybolmasının ardından aileyi bekleyen sürpriz ne olacaktır?


Asya’nın kaçtığını fark eden Mezarcı İlyas ve oğulları, soluğu Ramazan’ın evinde alır. Yaşanan bu olaylar sonucunda Ramazan ve Asya nasıl bir maceraya sürüklenecektir?

 

Yorumlar