Gönül Dağı Kurban filmi nerede çekildi? Gönül Dağı Kurban filminin konusu ne oyuncular kimler?

Geçtiğimiz sezon televizyon ekranlarını en çok yapımlarından biri olan Gönül Dağı dizisi şimdi de  Gönül Dağı - Kurban özel bölümü ile izleyenlerin karşısına çıkacak. Sıcacık hikayesi ve oyuncuların başarılı performansıyla birlikte izlenme rekorları kıran diziyle ilgili bazı bilgiler merak konusu oldu. Seyirciler, Gönül Dağı Kurban filminin nerede çekildiğini sorguluyor.

Google Haberlere Abone ol
20.07.2021 13:04

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı ekibinden izleyicisine Kurban bayramı sürprizi geldi. Gönül Dağı Kurban filmi, bu akşam saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Bozkırın ortasında hayallerinin peşinden koşan 3 amacaoğlunun hikayesini hem dramatik hem komedi olarak anlatan dizi ekiinin rol aldığı Gönül Dağı Kurban filminin konusu ve oyuncularının kimler olduğu araştırılıyor.

 GÖNÜL DAĞI KURBAN FİLMİ KONUSU NE?

Gönül Dağı Kurban filmi 20 Temmuz Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Bayram özel bölümü olarak yayınlanacak filmde, Gedelli kasabasında yaşanan Kurban bayramı maceralarını konu ediniyor. Bunun yanı sıra Veysel ve Cemile’nin düğünleri yapılacak.

Amcaoğulları bir yandan düğün için koşturacak bir yandan da bayram hazırlıkları için koşturacak.

GÖNÜL DAĞI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gönül Dağı dizisinin çekim yeri Türkiye'nin farklı illerinde gerçekleşmekte. Gönül Dağı dizisi Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görünen Gedelli köyü, günümüzde Niğde ilinin Ulukışla ilçesine bağlıdır. Senaryoda geçen Gedelli köyü, aslında dizinin çekimlerinin yapıldığı Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinin kırsal bölgesidir.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Berk Atan-Taner,

Gülsüm Ali İlhan-Dilek,

Yavuz Sepetçi-Ciritçi Abdullah,

Ege Aydan-Celal Bey,

Semih Ertürk-Veysel,

Ecem Özkaya-Zahide,

Erdal Cindoruk-Ağıtçı Hüseyin,

Hazal Çağlar-Asuman

karakterine hayat vermektedir.

Yorumlar