Gönül Dağı yeni bölüm bu akşam neden yok? Gönül Dağı 46. yeni bölüm ne zaman, bugün neden yok?

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölüm neden yok? 1 Ocak 2022 Cumartesi günü TRT 1 yayın akışında Gönül Dağı yeni bölümü göremeyen dizi severler merak ediyor. Yönetmenliğini Yahya Samancı'nın üstlendiği TRT 1'in reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisi hakkında arama motorlarında araştırmalar arttı. Peki Gönül Dağı yeni bölüm bu akşam var mı? Gönül Dağı 46. yeni bölüm ne zaman? Gönül Dağı 46. yeni bölüm neden yok? İşte detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Gönül Dağı yeni bölüm bu akşam neden yok? Gönül Dağı 46. yeni bölüm ne zaman, bugün neden yok?

TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı her hafta yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyordu. Gönül Dağı dizisi son olarak 45. bölümü ile TRT ekranlarına geldi. Bugünkü TRT 1 yayın akışında Gönül Dağı 46. yeni bölümü yer almadı. Dizinin 1 Ocak TRT1 yayın akışında yer almadığını gören dizi severler "Gönül Dağı bu akşam neden yok, yeni bölüm ne zaman?" sorusuna cevap arıyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ NEDEN YOK?

Çekimleri Eskişehir Sivrihisar'da sürdürülen ve cumartesi günlerine damga vuran Gönül Dağı dizisi son olarak 45. bölümü ile izleyici karşısına çıkmıştı. Gönül Dağı dizisinin 46. yeni bölümünün bu akşam TRT 1 ekranlarında yayınlanması bekleniyordu. TRT 1 yayın akışında Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü yerine ''Gönül Dağı: Kurban'' bölümü yer aldı. Bu sebeple Gönül Dağı neden yok? diye araştırma başladı.

Bozkırı anlatan ve sımsıcak hikayesi ile izleyenlerin beğenisini kazanan Gönül Dağı dizisi, 1 Ocak 2022 Cumartesi akşamı yılbaşı dolayısıyla yayınlanmayacak.

Gönül Dağı yeni bölüm

1 OCAK TRT1 YAYIN AKIŞI

13:35 Seksenler Yılbaşı Özel
17:45 3'te 3
19:00 Ana Haber
20:00 Gönül Dağı - Kurban
23:00 Pelin Çift ile Gündem Ötesi

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Gönül Dağı dizisinin 46. yeni bölümünün bir sonraki hafta 8 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar