Google şampiyon Adası oyunları neler? Google Doodle Şampiyon Adası nedir, nasıl oynanır?

Doodle Şampiyon Adası oyunları yoğun ilgi gören konu başlıklarından oldu. Google önemli gün ve zamanlarda yaratıcı Doodle ortaya çıkarmayı başarıyor. Tokyo Olimpiyat Oyunları kapsamında Japon kültürünün içinde bulunduğu mini bir oyun yayınladı. Peki, Doodle Şampiyon Adası nedir, nasıl oynanır? Şampiyon Adası oyunları neler?

Teknoloji
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Google şampiyon Adası oyunları neler? Google Doodle Şampiyon Adası nedir, nasıl oynanır?

Google, Tokyo Olimpiyat Oyunları sebebiyle Şampiyon Adası Doodle'ı kullanıcılara sundu. 16 bitlik mini oyun Japon kültürüne ait ögeleri barındırıyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak isteyen vatandaşlar, Doodle Şampiyon Adası nedir, nasıl oynanır? Şampiyon Adası oyunları neler? gibi sorulara cevap arıyor.

DOODLE ŞAMPİYON ADASI NEDİR, NASIL OYNANIR?

Doodle Şampiyon Adası oyunları 2020 Olimpiyat Oyunları nedeniyle hazırlandı.

sampiyon-adasi-oyunlari

Oyun "Lucky the Ninja Cat" rolündeki sizinle başlıyor. İlk mini oyunu geçtikten sonra bir takıma katılmanız isteniyor. (Kırmızı, Mavi, Sarı veya Yeşil.) Öte yandan hangi takımın kazandığını gösteren küresel bir lider tablosu bulunuyor.

Bir takımınız olduğunda, her sporun "şampiyonlarını" bulmalı ve onlara mini oyunlarda meydan okumalısınız. Bu şampiyon isimler, Japon tarihi ve folklorundan ilham alınarak tasarlanmıştır.Toplamda, masa tenisi, ragbi, koşu, yüzme ve tırmanma dahil olmak üzere yedi mini oyun vardır. Bu oyunların yanı sıra yan görevler ve bulunacak.

ŞAMPİYON ADASI OYUNLARI NELER?

Kaykay

Okçuluk

Masa Tenisi

Tırmanma

Maraton16 bitlik mini

Rugby

Sanatsal Yüzme

Yorumlar