Güçlü altyapı, sade tasarım! TÜRKGÜN yenilendi

www.turkgun.com adresi üzerinden 24 saat güncel haberler sunan, gazete haberlerinden bağımsız olarak her gün yüzlerce haberi okuyucusuyla buluşturan internet servisimiz ve mobil uygulamalarımız, artık daha hızlı ve daha güçlü.

Güçlü altyapı, sade tasarım! TÜRKGÜN yenilendi
13.03.2019 23:16

25 Eylül’de ‘Türkçe Düşün’ sloganıyla yayın hayatına başlayan gazeteniz TÜRKGÜN, her geçen gün teknolojiye uyum sağlayarak kendini geliştirmeye devam ediyor.

Derdimiz, yalan başlıklarla okuyucuya gereksiz tıklamalar yaptırarak gelirlerimizi arttırmak değil. Bu sebeple sade ve anlaşılır, modern tasarımımız ile okuyucuyu karşılıyor ve sizleri yoran galerilerle zaman kaybettirmiyoruz.

ONLARCA KATEGORİ YÜZLERCE HABER

Reklamlara boğulmuş internet siteleriyle kendimizi bir tutmuyor, gündemden ekonomiye, dış dünyada gelişen haberlerden kültür sanata, magazinden yaşama, sağlık ve otomobil sayfalarına kadar onlarca kategoride yüzlerce habere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca video servisimizden görüntülü haberler izleyebilir, galeri servisimizden yorulmadan rahatlıkla haber fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

UYGULAMAMIZ DAHA HIZLI

Bir süredir okuyucularımızdan gelen şikayetler üzerine, TÜRKGÜN uygulamamızı da güncelledik. Artık daha hızlı bir altyapıya sahip sistemimizle, daha anlaşılır bir tasarımla hizmet veriyoruz. TÜRKGÜN uygulamamızı telefonlarınıza indirmek için APP Store ve Google Play’i ziyaret edebilirsiniz. Telefonunuz daha önceden yüklemenize rağmen otomatik güncelleme yapmadıysa, güncelleme işlemlerini de aynı marketlerden sağlayabilirsiniz.

Nok: Yeni uygulamayı Google Play Store veya App Store'dan indirdikten sonra eskisini silebilirsiniz...

Google Play Store'dan hemen indirmek için tıklayın

App Store'dan hemen indirmek için tıklayın

Yorumlar