Gülen Gözler filmi ne zaman ve nerede çekildi? Gülen Gözler konusu nedir, oyuncuları kim?

Yerli sinemasının en çok sevilen filmleri arasında yer alan Gülen Gözler filmi bu akşam yeniden izleyicisi ile buluşuyor. Oyuncu kadrosunda birçok oyuncuyu barındıran filmle ilgili bazı detaylar merak konusu oldu. Yönetmenliği Ertem Eğilmez'in üstlendiği Gülen Gözler filminin ne zaman ve nerede çekildiği araştırılıyor.

Google Haberlere Abone ol
Gülen Gözler filmi ne zaman ve nerede çekildi? Gülen Gözler konusu nedir, oyuncuları kim?
06.06.2021 14:25

Samimi hikayesi ve usta oyuncuların performansı ile Gülen Gözler filmi yıllar geçmesine rağmen hafızalardaki yerini koruyor. Bu akşam Show TV'de yeniden ekran gelecek Gülen Gözler filminin konusu ve oyuncuları ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Senaryosnu Ahmet Üstel'in kaleme aldığı filmle ilgili detaylar haberde.

GÜLEN GÖZLER KONUSU NE?

Yaşar Usta geniş ailesiyle beraber İstanbul’da yaşamaktadır. Karısı, beş kızı ve kendisinden oluşan bu kalabalık ailenin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çalışmak zorundadır. Her şeyin yanında da kızlarının fikirlerini pek de umursamayarak, onlar için uygun damat adayları aramaktadır. Geçim derdi, gönül dertleriyle birleşmenin arifesindedir.

GÜLEN GÖZLE FİLMİ NE ZMAN VE NEREDE ÇEKİLDİ?

1 Mart 1977 tarihinde vizyona giren Gülen Gözler filmi, İstanbul'un deniz kıyısında kentlerinden Yeşilköy'de çekilmiştir.

gülen gözler

GÜLEN GÖZLER FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Münir Özkul – Yasar Usta

Adile Naşit – Nezaket

Halit Akçatepe – Dursun

Müjde Ar – İsmet

Itir Esen – Nedret

Ayşen Gruda – Fikret

Şener Şen – Vecihi

Şevket Altuğ – Şevket

Yorumlar