Günah Bende Mi filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Günah Bende Mi ne zaman çekildi?

Başrollerinde Türkan Şoray ve Engin Çağlar'ın  yer aldığı Günah Bende Mi? filmi bugün sinema severlerle buluşuyor. 360 TV'de yayınlanan filmin detayları merak ediliyor. Peki, Günah Bende Mi filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Günah Bende Mi ne zaman çekildi?

Google Haberlere Abone ol
Günah Bende Mi filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Günah Bende Mi ne zaman çekildi?
15.11.2021 16:26

1969 yılında vizyona giren Günah Bende Mi filmi bugün televizyon ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Filmi izleyen yerli sinema severler Günah Bende Mi? filminde rol alan oyucuları araştırıyor. Detaylar haberimizde...

GÜNAH BENDE Mİ FİLMİNİN KONUSU NE?

Günah Bende Mi?, kıskançlık yüzünden yolları ayrılan bir çiftin hikayesini konu ediyor. Yıllarca Avrupa'da yaşayan Haluk, vatan hasretine dayanamaz ve ülkesine geri döner. Vatanından ayrı geçirdiği günlerin acısını çıkaran Haluk, bu sırada bir kız ile tanışır. Henüz on altı yaşında olan Ümran, Haluk'tan oldukça etkilenir. Aralarındaki yirmi beş yaş farkında rağmen kendisi ile ilgilenen Ümran'a başlarda ilgisiz davranan Haluk, genç kızın boynundaki kolyeyi görmesi ile farklı davranmaya başlar. Ümran'a ders vermek isteyen Haluk, genç kıza yıllar önce yaşadığı bir hikayeyi anlatmaya başlar. Ümran, başka ile ilgili bir hikaye olduğunu düşünse de anlatılanlar kendisini yakından ilgilendirir.

GÜNAH BENDE Mİ FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Türkan Şoray.
Engin Çağlar.
Erol Tezeren.
Şaziye Moral.
Kudret Karadag.
Mahmure Handan.
Nizam Ergüden.
Fatma Karanfil.

Yorumlar