Türkçe Düşün
İstanbul
KAPALI
30°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
Türkgün Gündem Artvin’i Meclis’te en iyi MHP temsil eder

Artvin’i Meclis’te en iyi MHP temsil eder

MHP Artvin milletvekili adayı Erkan Kuruoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Artvin’in il, ilçelerine ve köylerine karış karış geziyor.

3 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
Artvin’i Meclis’te en iyi MHP temsil eder

MHP Artvin milletvekili adayı Erkan Kuruoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Artvin’in il, ilçelerine ve köylerine karış karış geziyor. Gittiği her yerde MHP’nin politikalarını anlatan Kuruoğlu, mhp varlığının Türkiye için ne kadar önemliyse Artvin içinde bir o kadar önem arz ettiğini belirterek şunları ifade etti:

“ cumhurbaşka Milliyetçi Hareket olarak; gururla, şerefle bir seçim süreci yürütmekteyiz. Atatürk heykelini yıkanlar, bayrağımızı yakanlar ve devletimize kastedenlerle birlikte olanlara inat, 54 yıldır şerefli mazisinde olduğu gibi bugün de hükümetinin ve devletinin yanında duran Milliyetçi Hareket Partisi mensubu ve adayı olmak, şeref ve gurur meselesidir.

erkan-mhp2

Bu vesileyle belirtmek isterim ki devletimizin üzerinde emelleri olan tüm güçlerin, bir tek ittifak altına toplanarak Cumhur İttifakına saldırmaları bize ancak şeref verir.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak her dönemde olduğu gibi bu dönemde de milletimizin, devletimizin yanında olarak bir seçim dönemi yaşamaktayız. Bizim eğileceğimiz, büküleceğimiz, utanacağımız hiçbir sayfamız olmamıştır, olamaz da...

15 Temmuz sonrasında, hükümetimizin yanında şerefle süren duruşumuz sayesinde bugün milletimizin karşısında da sandıklarda göstereceğimiz duruş ile oy olarak bu duruşun bize geri döneceğine inanmaktayız.

Birileri gibi, dün daha seçimlere girmemiş, henüz oy oranları belli olmayan kişilerin masalarda, koltuk pazarlığı yaptığı ortamlarda Milliyetçi Hareket; Türk devletinin ve Türk milletinin yanında durarak milletine destek olmuş ve sadece seçim zamanı milletinden oy ile destek istemektedir. İşte bu dönemi yaşamaktayız.

mhp2-4

Sevgili vatandaşlarımız, sevgili Arhavililer ve sevgili Artvinliler.

Bizler bu şerefli mazinin mensupları olarak teveccühlerinizi beklemekteyiz. Bizlerin sadece ve sadece beklentisi, karşılığı büyük Türk Devletinden alacağımızı inandığımız desteğinizdir ve sizlere inanıcımız tamdır.

Biz sadece Türk milletinin çıkarları ve talepleri doğrultusunda hareket eden bilge liderimizin emrinde, Türk Milleti’nin çıkarları için hareket eden siyasi bir oluşumuz. Sadece sandıkta sizlerin oylarınızla güç bulur ve meclise güçlü bir MHP’yi sokarak sizleri onurlu bir şekilde temsil etmeyi hedef ediniriz.

Bu vesileyle diyoruz ki, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a tam destek ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de güçlü bir devlet için MHP’ye oy talep etmekteyiz.

Bizlere vereceğiniz güç, Türkiye’nin makus talihini yenerek gelecek 100 yıla hazırlanan Türkiye Cumhuriyeti’ni, büyük devletler sınıfında üst kategoriye taşımak Türk Milliyetçilerinin en büyük görevidir. Bugün Turan ve Türk birliğinden bahsedebiliyorsak yarın bunun meyvelerini toplayacağımız gün çok yakındadır.

Bu vesileyle son olarak şunu belirtmek isterim ki; Değerli Artvinliler, belirli bir süre sonrası bugün sandıklarda sizlerin karşısındayız. Ve sizlerden devletimizin, milletimizin yanında bulunan Milliyetçi Hareket Partisi’ne teveccüh ederek mecliste; Artvin milletvekili olarak sayın Metehan Özkan’ı meclis kürsüsünde, “Artvinliler” olarak hitap edeceği günü iple çekmekteyiz. Bu duygularla hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyor ve hürmetlerimi sunuyorum.”

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
AK Parti seçim irtibat bürosuna saldırıya ilişkin 2 gözaltı

AK Parti seçim irtibat bürosuna saldırıya ilişkin 2 gözaltı