Türkçe Düşün
İstanbul
P.AZ BULUTLU
32°
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Amasya
Ankara
Antalya
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkari
Hatay
Isparta
Mersin
İstanbul
İzmir
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırklareli
Kırşehir
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Kahramanmaraş
Mardin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yozgat
Zonguldak
Aksaray
Bayburt
Karaman
Kırıkkale
Batman
Şırnak
Bartın
Ardahan
Iğdır
Yalova
Karabük
Kilis
Osmaniye
Düzce
Türkgün Günün Başyazısı Osman Kavala kanaat önderiniz mi?

Osman Kavala kanaat önderiniz mi?

3 Dakika
OKUNMA SÜRESİ
Osman Kavala kanaat önderiniz mi?
KAYNAK: Haber Merkezi

YILDIRAY ÇİÇEK / TÜRKGÜN

“Osman Kavala iş adamı kisvesi altında ABD ve AB ülkelerinin Ortadoğu Bölgesindeki planlarını hayata geçirmek isteyen, Türkiye’de konumlandırılmış bir temsilci” dersek inanın yanlış bir cümle kurmuş olmayız. Onun yaptığı çalışmaların tamamına bakın, karşınıza böyle bir profil çıkıyor. Kurduğu dernekler, vakıflar, çıkardığı yayın organları, sponsor olduğu medya, yurt içinde ve dışında katıldığı toplantıların özüne bakıldığında hepsinde Türk milletinin bölünmesine, bölgede terör örgütlerinin büyümesine yönelik hizmetlerini görürsünüz. Osman Kavala’nın en büyük misyonu da etnik fitne tohumları ekmesi, Türk milletini de kimliksizleştirmeye çalışmasıdır.

Sözde hayırsever iş adamının Brüksel ve Moskova’da PKK’lılarla, CIA ajanlarıyla açıktan yaptığı toplantıları, onun savunucularına soruyoruz ama adeta süt dökmüş kedi gibi duruyorlar. Hayırsever iş adamının bu PKK sevdasını izah edebilen bir Allah’ın kulu yok… Osman Kavala’nın son âşıklarından Abdülkadir Selvi’ye sorduk o da dut yemiş bülbüle döndü.

ABD, AB, PKK, FETÖ ve uzantılarının Osman Kavala’ya niçin bu kadar sahip çıktığını, onun Türkiye’de taşıdığı misyona bakarak anlayabilirsiniz. Osman Kavala, Türkiye’de hayalet gibi, sessiz sedasız görünse de vatan hainliği planlamalarında hep rol sahibi oldu.

Osman Kavala’nın ipi, ABD ve AB ülkelerinde olduğu gibi; CHP ve DEM gibi partilerin de onun için çok yırtındığına baktığımızda bunların ipi de Osman Kavala’da görünüyor. Osman Kavala adeta onların kanaat önderi gibi… CHP ve DEM’in LGBT aşkını ile Özgür Özel’in Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı' yerine 'Kadın ve Cinsiyet Bakanlığı' kuracağı açıklamasına bakınca, aklıma İzzet Ceren’in paylaştığı Osman Kavala fotoğrafı ve o fotoğrafa yaptığı “Fotoğrafta Kavala’nın koltuğunun altında ki dergiye ve başlığa iyi bakalım. “Trans Onurlu Türkiyeli”... Tam bölücü, sapkın, Soros projesi… Fotoğrafta Osman Kavala’nın kendi lokantasından... LGBT, eşcinsel, trans sapkınlıklarının merkezleri sözde derneklerinin de hepsinin arkasında, destekçisi, finansörü Soros adına Kavaladır...” yorumu aklıma geldi.

Başta Ekrem İmamoğlu olmak üzere CHP’li Belediye başkanlarının LGBT’ye sahip çıkması, eşcinsel evliliklerden bahsetmeleri bir Osman Kavala projesi olduklarını gösteriyor. CHP’li Belediye binalarında LGBT bayrakları, posterleri dalgalandıranların hedefi Türk aile birliğini ortadan kaldırmaktır.  Osman Kavala’nın elinde taşıdığı “Trans, Onurlu, Türkiyeli”... başlıklı dergi aslında aile yapımıza, milli kimliğimize karşı yapılan sinsi çalışmaları göstermektedir.

Osman Kavala, Batı’nın Türkiye üzerinde tasarladığı her düşüncenin hayata geçmesinde köprü vazifesinde olduğu muhakkak.

Siz hiç Osman Kavala’yı “Atatürkçü, vatansever bir Türk evladı” diye anan birisini gördünüz mü? Göremezsiniz. Çünkü onun misyonu bu kimliği ve çizgiyi ortadan kaldırmaktır. Zaten bu sıfatlarla anılan biri olsaydı ABD, AB, PKK, FETÖ ve uzantıları ona asla sahip çıkmazdı.

Teröristbaşı Öcalan’ın “Sevgilerimi iletin” dediği Osman Kavala bu sevgiyi nasıl kazandı? Onlara hizmet ederek kazanmış olması lazım değil mi? Onbinlerce insanı öldüren terör örgütünün başındakinin insan sevgisi olmayacağı muhakkak ama Osman Kavala’dan bunu esirgemiyorsa, elbette bir bildikleri vardır. Bu özet bilgi bile, bazılarının Osman Kavala gafletine düşmesini engellemesi lazım. Heyhat ki, ahmak olana yapacak bir şey yok….

 

 

 

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Terör örgütü DEAŞ'a 16 ilde operasyon

Terör örgütü DEAŞ'a 16 ilde operasyon