Hakan Ural kimdir, evli mi? Hakan Ural'ın eşi Ezgi Can Ural kimdir, nereli, kaç yaşında?

Şarkıcı Sibel Can'ın eski eşi Hakan Ural geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılmıştı. Kanal D'de yayınlanan magazin programında yorumculuk yapan Ural'ın kişisel ve özel hayatıyla ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki, Hakan Ural kimdir, evli mi? Hakan Ural'ın eşi Ezgi Can Ural kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte merak edilen detaylar....

Google Haberlere Abone ol
Hakan Ural kimdir, evli mi? Hakan Ural'ın eşi Ezgi Can Ural kimdir, nereli, kaç yaşında?
15.11.2021 13:45

Sabahları magazin programlarında yorumculuk yapan ve zaman zaman yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Kanal D'de "Neler Oluyor Hayatta" programında yorumları ile magazin gündemine dair eleştirileriyle dikkat çeken Ural'ın eşi ve kendis hakkındaki araştırmalar hızlandı. Peki, Hakan Ural kimdir, evli mi? Hakan Ural'ın eşi Ezgi Can Ural kimdir, nereli, kaç yaşında? Merak edilen ayrıntılar haber metninde...

Türk müzisyen ve şarkıcı Selçuk Ural'ın oğlu Hakan Ural, 1986 yılında Banu Alkan ile birlikte oynadığı Mavi Yolculuk filmi sonrasında birçok dizi ve filmde oynadı.

HAKAN URAL KİMDİR, ASLENE NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Hakan Ural, 2 Ocak 1968 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Annesi Ceyhan Cem, babası şarkıcı Selçuk Ural'dır. Babası, 16 yaşına kadar çocuğu olduğunu kabul etmedi ancak 17 yaşına geldiğinde babasının velayetine geçti. Fındıkzade'de anneannesinin evinde büyüdü. Çocukluğunda ayakkabı boyadı, elektrikçide çalıştı, su sattı. 16 yaşında mankenlik yapmaya başladı. Ardından Yeşilçam'dan üst üste teklifler almaya başladı. Fakat okulu nedeniyle Amerika'ya gitti, geldi. 19 yaşında Sibel Can ile evlendi, iki çocuğu oldu. İlk olarak 1986 yılında Banu Alkan ile birlikte oynadığı Mavi Yolculuk filmi ile tanınan Hakan Ural, 1987 yılında Serpil Çakmaklı, Harika Avcı, Oya Aydoğan gibi birçok isimle başrol oynadı. Sibel Can ile evliliği süresince emlakçılık yaptı.

1999'da sahte çürük raporu aldığı gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırılan Hakan Ural, 3713 sayılı Şartlı Tahliye Yasası'ndan yararlanarak cezasının 5'te 2'sini yattıktan sonra tahliye edildi ve askere alındı. Acemi eğitimini Hatay'da yaptı, kalan aylarını da Van'da asker olarak geçirdi.

2009 yılında "Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi" adlı sinema filminde Aydemir Akbaş, Şafak Sezer, Ali Sürmeli ile birlikte oynadı. 2010 yılında başrollerinde Kadir İnanır'ın oynadığı "İpsiz Recep" adlı dizide Burcu Kara, Nihat Nikerel, Mesut Akusta ile beraber rol aldı. 2012 yılında "Araf Zamanı" adlı dizide, Saruhan Hünel, Selin Ortaçlı, Sermin Hürmeriç, Kürşat Başar, Burak Sergen ile beraber rol aldı.

2010 yılında Metro grubunun sahibi olan Galip Öztürk'e ait otellerin genel koordinatörlüğünü üstlendi.

2014 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatan Kod Adı: K.O.Z. filminde oynadı. Cem Kurtoğlu'nun Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandırdığı filmde Hazım Körmükçü, Tolga Karel, Günay Musayeva, Turgay Tanülkü, Orhan Kılıç, Hakan Ural, Yılmaz Gruda gibi oyuncular rol aldı.

2016 yılında Gürkan Uygun ve Ayça Varlıer'in olduğu Kehribar dizisinde Oğuz Doğu karakterini canlandırdı.

Şimdilerde ise Kanal D'de yayımlanan Neler Oluyor Hayatta adlı sabah programında Nur Tuğba Algül ile birlikte yorumculuk yapmaktadır.

EZGİ CAN URAL KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Ezgi Can Ural, Hakan Ural'ın eşidir. 1984 yılında İstanbul'da doğmuştur ve 37 yaşındadır. Gisella Ural adında Hakan Ural'dan bir kızı vardır.

Yorumlar