Halk TV'nin kanalizasyon borusu yine patladı

06.03.2021 10:00

          Geçtiğimiz günlerde CHP’nin foseptik televizyon kanalı olan Halk TV’de kanalizasyon borusu yine patladı. İçinden de yine Levent Gültekin denen müptezelin haddini aşan tezekleri fışkırdı. Bu televizyon kanalında gün geçmiyor ki bir skandala, bir ihanete, bir terbiyesizliğe denk gelmeyelim.

          Levent Gültekin denen kimin yemlediği belli olmayan bir tip türedi son dört yıl içinde. Aslında açılım sürecinde de ara sıra ekranlarda görünüyordu. Ama bu son dört yıl içinde CHP ve yancılarının gözdesi oldu. Sürekli Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin birlikteliğine saldırarak kendini yemleyen sahiplerinin gözüne girmeye çalışmaktadır.

Terör örgütü PKK ile mücadele ediyorsun, bu müptezel kanalizasyon borusu gibi ağzını açıyor.

          Teröre yardım ve yataklık eden HDP’li belediyelere kayyum atanıyor, bu müptezel kanalizasyon borusu gibi ağzını açıyor.

          Terörist Demirtaş’a sahip çıkmak için yine bu müptezel kanalizasyon borusu gibi ağzını açıyor.

          Azerbaycan ordusu Türkiye’nin desteğiyle Ermenistan’ın işgal ettiği Karabağ’ı kurtarıyor, bu müptezel kanalizasyon borusu gibi ağzını yine açıyor ve zaferi gölgelemek için “Bir kere Azerbaycan devlet mi? Bir de bu var, bunu soralım. Azerbaycan bir aşiret, demokrasisi yok. Hukuku yok” diyordu.

          Bu müptezelin Türklükle ilgili büyük bir öfkesi ve nefreti var… Öz geçmişinde “Kürt” olduğu söylense de Kürt kardeşlerimize de oldukça uzak biri olduğu anlaşılıyor. Çünkü aşırı bir kuyruk acısı var. Tarihte Türklerin kuyruğunu kılıçla kopardığı bir etnik kökeni olduğu muhakkak. Çünkü hangi milli meselemiz olsa kudurmuş gibi milli duruş sergileyen Cumhur İttifakı’na saldırıyor. Bu konularda da MHP ve Lideri Devlet Bahçeli’nin adını duyduğunda cinnet geçiriyor.

          Geçmişte bu müptezelin hadsizliklerine, kanalizasyon borusundan ürettiklerine çok cevap verdik.

          En son hadsizliğini de “Türkeş milliyetçilik hastalığını, ırkçılık hastalığını bu ülkenin milyonlarca evladının zihnine bolca dökmüş, sırf o milliyetçilik biz bu ülkeyi herkesten daha fazla seviyoruz tuhaflığıyla milyonlarca gencin hayatını karartmıştır, şu anda biliyorum ki onlar da benim gibi büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor” sözleriyle gerçekleştirmiştir.

Başbuğ Türkeş’e bu cümleleri kuran müptezel hadsiz kim biliyor musunuz?

          On binlerce kişinin katili teröristbaşı Öcalan için “Türkiye’nin Öcalan ile müzakere masasına oturabilme noktasına gelmesi lazım. Türkiye’nin artık Öcalan’ın cezaevinde kalıp kalmaması tartışması gerekiyor. Bunu şundan söylüyorum: Türkiye’de hapiste olması gereken o kadar insan var ki, elini kolunu sallayarak dolaşıyor. Bu anlamda Öcalan’ın cezaevinde kalması başlı başına haksızlık bu durumda. Öcalan’ın eğer bu saatten sonra gerçekten bir barış, kardeşlik ortamı oluşacaksa, Öcalan’ın içeride kalmasının hiçbir anlamı yok” diyen, binlerce kişinin azmettirici katili olan terörist Demirtaş için “Selahattin Demirtaş’ı siyasi rehine olarak tutmayın serbest bırakın” diyen birisidir.

Sadece bunlar değil elbette…

          “HDP-PKK ilişkisini nasıl değerlendiriyorsunuz?” diye sorduklarında “Bize PKK ile ilişkisini kesmiş bir HDP lazım değil, böyle saçma bir talep olmaz ki. Bu insanlar HDP’ye o sorunu çöz diye oy verdiler. PKK ile ilişkisini kesmesi ne demek? HDP’nin PKK ile ilişkisini asla kesmemesi lazım bu sorun bitinceye kadar” şeklinde cevap vermişti.

          On binlerce kişinin katili teröristbaşlarının, binlerce kişinin katili teröristlerin serbest bırakılmasını isteyen gerzek, milliyetçiliğe “hastalık” diyor, “Türkeş milyonlarca gencin hayatını kararttı” diyor.

Bu gerzeğe sormak lazım.

          Öcalan gibi, Demirtaş gibi teröristlerin, gençlere aydınlık gelecek sağladığı için mi serbest bırakılması gerekiyor?

          HDP’nin, terör örgütü PKK ile olan kanlı ilişkilerini kesmemesi gençliğe ölümden, yaralanmadan başka ne sağlayacaktır? Evlatlarını terör örgütü PKK’ya kaptırmış analar, babalar Diyarbakır’da evlatlarını HDP’den istiyor, bu müptezel ise “HDP, PKK ile olan ilişkilerini kesmemeli” diyor.

          Ömrü bölücü hainlerle mücadeleyle geçmiş Başbuğ Türkeş’e düşman, ömrü bölücü hainlerle mücadeleyle geçmiş MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye düşman ama teröristlerle dost müptezel ırkçılıktan bahsediyor. MHP tarihinde hangi gün ırkçılık yaptı? Bir tane eylem, bir tane söylem gösterebilir misin?

          Elbette gösteremezsin, “PKK’ya destek vermeyen Kürt’ün evindeki tavuğuna, faresine kadar öldürün” diye teröristbaşı Öcalan’ı muteber göreceksin ama her daim Türk-Kürt kardeşliğinin en büyük sigortası olmuş olan Başbuğ Türkeş ırkçı olacak… Ne diyelim senin gibi gerzeklere bilmiyoruz ki?

          CHP’nin, İP’in, HDP’nin son dönem parlattığı Levent Gültekin kendinde var olanları kanalizasyondan boşaltıyor.

          Meral Akşener’in MHP üzerindeki FETÖ operasyonlarına figüranlık yaptığı günlerde, bu Levent Gültekin “Meral Akşener’e bile sahip çıkamayan ülkücü hareket size de iyi uykular” diyordu. Meral Akşener de şimdi alsın Levent Gültekin’e sahip çıksın…

“Cumhur İttifakı’na saldırıyor” diye en çok İYİ Partililer bunu paylaşıyor ve destek oluyordu.

Vefa karşılıklı olmalı değil mi?

          Bu arada Ahmet Kutalmış Türkeş, Levent Gültekin’in Başbuğ Türkeş ile ilgili hadsizliğine tepki göstermiş… Bu tepkiyi keşke Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu ve Canan Kaftancıoğlu gibileri evine alırken düşünebilseydi. Levent Gültekin, CHP’nin televizyon kanalı Halk TV’de kanalizasyon borusu gibi ağzını açtı ya, o yüzden hatırlatayım dedim…