Harekâta destek verdiği için kapatılan Bozkurt Caps'e destek yağdı

Geçen günlerde Facebook tarafından Türkiye'nin 'Güvenli bölge' oluşturmak için Fırat'ın doğusuna yönelik başlattığı Barış Pınarı Harekâtı'na verdiği desteğin ardından haksız ve yersiz bir şekilde sayfası kapatılan Bozkurt Caps'e destek mesajları yağıyor...

Harekâta destek verdiği için kapatılan Bozkurt Caps'e destek yağdı
22.10.2019 01:21

AHMET AYDEMİR / TÜRKGÜN

Türkiye'nin hainlere karşı başlattığı Barış Pınarı Harekâtı dâhil, ülkemiz menfaatine yönelik paylaşımlarda bulunan Bozkurt Caps sayfası, Facebook'un engeline takılmış, milyonluk sayfa Türkiye'nin haklı gerekçelerle başlattığı harekâta desteğinden dolayı kapatılmıştı.

Bozkurt Caps ekibi ise bu gelişmeye rağmen yılmadan; aynı kadro ve yayın politikasıyla paylaşımlara devam etme kararı almıştı.

BOZKURT CAPS FACEBOOK SAYFASI İÇİN TIKLAYIN
TWİTTER SAYFASI İÇİN TIKLAYIN
BOZKURT TV İÇİN TIKLAYIN

Facebook tarafından sayfası kapatılan Bozkurt Caps'e sosyal medyadan destek mesajları yağıyor. İçlerinde milletvekillerinin de olduğu binlerce sosyal medya kullancısı, Bozkurt Caps'e desteğini açıkça gösteriyor ve sosyal medya kullanıcılarını Bozkurt Caps'in yeni sayfasını beğenmeye davet ediyor.

İşte milletvekillerinden sanatçılara, gazetecilerden yerli ve millî sayfalara kadar Bozkurt Caps için paylaşılan o destek tweetleri… 

Yorumlar