Her ay yapılan İstişare Toplantısı Torul'da gerçekleşti

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığımız tarafından geleneksel hale gelen ve her ay bir ilçede gerçekleştirdiğimiz İstişare Toplantı bu hafta Torul'da gerçekleştirildi.

Her ay yapılan İstişare Toplantısı Torul'da gerçekleşti
16.03.2020 14:32

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığımız tarafından geleneksel hale gelen ve her ay bir ilçede gerçekleştirdiğimiz İstişare Toplantısı bu hafta Torul da gerçekleştirildi.

Evren Evrim Özdemir yaptığı açıklama, Başkanımız, ilçe başkanlarımız ,Belediye Başkanı arkadaşlarımız, İl ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımız,parti yöneticilerimiz ile birlikte genel kapsamlı değerlendirme ve istişare toplantısını gerçekleştirdik.

Hizmetlerimizi, projelerimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı konuştuğumuz, teşkilatımızın değerli üyelerinin düşünce ve fikirlerini dinleme şansı bulduğumuz verimli toplantılarımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Başbuğ Alparslan Türkeş’inde ifade ettiği gibi; “Davalarımızın çözümü kendimize dönmek, sarsılmaz bir birlik halinde el ele vermek ve geceli gündüzlü çalışmaya girişmekle mümkündür.”

Yorumlar