Hiçbir Gece filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Hiçbir Gece filmi ne zaman, nerede çekildi?

Yönetmenliğini Selim İleri'nin üstlendiği, senaryosunu ise Ayşe Şasa ve Selim İleri birlikte kaleme aldığı Hiçbir Gece filmi bugün sinema severlerle buluşuyor. Romantik ve dram türündeki filmin detayları seyirciler tarafından merak ediliyor. Peki, Hiçbir Gece filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Ayrıntılar haberde.

Google Haberlere Abone ol
Hiçbir Gece filminin konusu ne, oyuncuları kimler? Hiçbir Gece filmi ne zaman, nerede çekildi?
27.10.2021 15:23

Hülya Koçyiğit ve Murat İlker'in başrollerinde yer aldığı Hiçbir Gece filmi bugün 360 TV ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Filmde sinema oyuncu bir kadının yaşadığı aşk hikayesi konu ediniyor. Film severler ise Hiçbir Gece filmi ne zaman, nerede çekildi? sorularına cevap arıyor.

HİÇBİR GECE FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Hiçbir Gece, orta yaş bunalımı yaşayan sinema oyuncusu bir kadının aşk hikayesini anlatıyor. Sevda, başarılı bir oyuncu olmasına rağmen yaşamının iyi gitmediğini düşünmektedir. Hem hayat arkadaşından ayrılmıştır, hem de birbirinin aynı filmlerde rol almaktan sıkılmıştır. Sevda bu sürede kendini yaşamından kaçmak için içkiye verir. Ancak karşılaştığı bir adam, onun yeniden hayata karşı heyecan duymasına neden olacaktır. 20'li yaşlarında olan Bahadır, Sevda'ya hem iyi gelir, hem de başka sorunlara neden olur.

HİÇBİR GECE FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Hiçbir Gece filminin oyuncuları şöyle:

Hülya Koçyiğit

Murat İlker

Gülsen Tuncer

Akın Tunç 

Romalı Perihan

İsmet Ay

Murat Soydan

Kamran Usluer

Güler Ökten

HİÇBİR GECE FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

1989 yılında vizyona giren Hiçbir Gece filminin çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirildi. 

Yorumlar